MXGP Türkiye
2016 Motosiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo (25-28 Şubat) - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

2016 Motosiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo (25-28 Şubat)

ETKİNLİKLER

2016 Motosiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo (25-28 Şubat)

motosiklet-fuari-20162016 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, Eurasia Moto Bike Expo Fuarı’nın açılışıyla gerçekleşecek.
Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 25 Şubat – 28 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin’de ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Türkiye’nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

Türkiye’nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri, eğitim seminerleri, özel çekilişleri ile yine çok renkli geçecek.
MOTOR DELİSİ KULÜBÜ Türkiye’ nin her bölgesinden gelen üyeleriyle Eurasia Moto Bike Expo Fuarında 11. Salonda ki standında buluşacak.

Fuar adı:Eurasia Moto Bike Expo 2016
Konusu:Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı
Tarihi: (25 Şubat – 28 Şubat )
Fuar alanı:İstanbul Fuar Merkezi / SALON 9 – 10 – 11

Motosiklet ve bisiklet tutkunları, 25 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında, Türkiye’nin en kapsamlı fuarı Eurasia Moto Bike Expo’da buluşacak.
Yeni modellerin lansmanı bu fuarda yapılacak.
FUAR ALANINA ULAŞIM:

Istanbul Fuar Merkezi

Eurasia Moto Bike Expo Fuarı, katilimci firmalara etkin sunum ve sorunsuz yerleşim olanaklari sunabilen uluslararasi standartlara sahip, Avrasya’nin en büyük fuar alani olan Istanbul Fuar Merkezi’de düzenlenecektir.

Istanbul Fuar Merkezi, ayni zamanda, E-5, TEM, sahil yolu, Atatürk Havalimani ve Bakirköy deniz otobüsü iskelesine yakin olmasi sebebiyle Türkiye ve Istanbul dahilinden oldugu kadar ülke dişindan gelecek katilimcilar ve ziyaretçiler içinde ulaşim kanallari çeşitliligi sunmaktadir.

Istanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimani’na sadece bir metro duragi olan yakinligi sayesinde yurt dişindan gelen ziyaretçiler tarafindan kolayca ulaşilabilmektedir. Böylelikle, daha uzun iş görüşmeleri için zaman ve enerji tasarrufu saglamaktadir.

Havaalanindan Ulaşim

Havaalanindan fuara en hizli ulaşim metro ile yapilmaktadir. Aksaray yönündeki HM1 hattina binerek, ilk durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inebilirsiniz.
Fuar alani taksi ile, havaalanindan 5 dakika uzakliktadir.

Otogar’dan Ulaşim

Eger metro ile gitmek isterseniz, HM1 hattinda Havaalani yönündeki metroya binerek 9. durak “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 25 dakika sürecektir.)

Taksim’den Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Kabataş’a giden funiküler sistemi kullanarak Kabataş’a gelin. Buradan Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu’nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 50 dakika sürecektir.)

Fuar Alanına Ulaşım

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Kadiköy’den Fuar Alanina Ulaşim

Kadiköy’den Bakirköy’e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Bostanci’dan Fuar Alanina Ulaşim

Bostanci’dan Bakirköy’e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Sultanahmet’ten Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu’nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 30 dakika sürecektir).

Fuar Alanına Ulaşım

incirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek Yenibosna’dan Metro ile (HM1) fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Büyük motosiklet ana distribütörleri Eurasia Moto Bike Expo Fuarında yeni modellerin lansmanı yapacak.

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top