Connect with us

Motor Delisi

2018 Hero MotoCorp XPulse Adventure Konsepti Açıklandı

MOTO HABER

2018 Hero MotoCorp XPulse Adventure Konsepti Açıklandı

2018 Hero MotoCorp XPulse Adventure’un  off-roader ve tourer olarak iki versiyonu var ve  iki versiyonunda piyasaya çıkması bekleniyor

 

2017 EICMA Motosiklet Fuarı’nda tanıtılan Hero MotoCorp, yeni Hero XPulse macera bisikleti konseptini tanıttı. Hero, yeni konsepti ile  Impulse mirasını ileriye götürdüğünü ve  büyümek için planlarını gösterdiğini belirtti. Yeni Hero XPulse konsepti, ikili sürümlerde mevcut olacak bir macera teklifini önizlemektedir. Ayrı bir off-roader olacak olsa da, turne dostu bir versiyon da olacak.

 

Hero MotoCorp Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdür ve CEO’su Pawan Munjal  “Küresel eğilimleri ve müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak geleceğin konseptlerini sürekli geliştiriyoruz. Adventure Concept motosiklet XPulse size bir yön veren Hero’nun gelecekte yoluna devam edeceği konusunda rehberlik ediyor.Birkaç yıl önce Hindistan’da bu segmenti yarattık ve bu alandaki bazı yeni fikir ve düşünceleri kavramaya başlamanın zamanı geldiğini hissediyoruz. Marka Kahramanının yükselen küresel önemini göz önüne alarak, sadece Hintli kullanıcı ile değil, aynı zamanda gelişen küresel pazarlarla da ilgili konseptler üretiyoruz “dedi.

 

Hero XPulse konseptine ilişkin ayrıntılar şu anda kabataslak ama spekülasyonlar, motosikletin  200 cc’lik tek silindirli bir motor kullanacağını göstermektedir. Bu motorun gelecek Xtreme 200’ü güçlendirecek olması bekleniyor. Ön ve arka disk frenleri bulunurken motosiklet uzun yol süspansiyon ayarıyla birlikte geliyor. XPulse konseptinde ABS de görülebilir.

2018 Hero MotoCorp XPulse Adventure

2018 Hero MotoCorp XPulse Adventure konseptinde yükseltilmiş gidon,  telli jantlar, pürtüklü lastikler ve rahat görünümlü koltuk da dahil olmak üzere bazı ilginç ayrıntılar gözler önüne sermektedir.

 

Hero XPulse konseptinde ayrıca bir LED far düzeneği var, her iki tarafta da yardımcı lambalar var. Motosiklet ayrıca yükseltilmiş çamurluk, uzun boy siperliğe sahip.

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Reklam
To Top