MXGP Türkiye
2018 Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat Tarihlerinde - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

2018 Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat Tarihlerinde

ETKİNLİKLER

2018 Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat Tarihlerinde

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor. 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Şubat 2017’de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul 10. yılında her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçecek.

“Trafikte biz bir aileyiz”

Motobike Istanbul’un ana destekçilerinden Moted’in trafikte yol güvenliğinin arttırılmasına dikkat çekmek için hazırladığı “Trafikte biz bir aileyiz” kampanyası da fuarın öne çıkacak bir teması olacak.

Etkinlikler, seminerler ve atölye çalışmaları ile “Motobike Academy” bu yıl yine dopdolu

Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak.

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar. Ayrıca, ödüllü “gymkhana” yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Birkan Polat | Duke 200

Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

Motobike Istanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma

günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satışa sunuldu. Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak.

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

“Motorcu dostu istasyon” kampanyası ile sektöre duyarlılığını gösteren Aytemiz’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuar, yine dünyanın önde gelen markalarının en yeni modellerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson ve son yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da bu sene fuarda yerlerini aldı. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul ise bu sene Motobike Istanbul’a sponsor olarak fuar ziyaretçilerine özel aktiviteler hazırlayacak.

Ayrıntılar Motobike Istanbul’un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.

Destekleyenler

BİSED – Bisiklet Endüstrisi Derneği

MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği

MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği

Daha fazla bilgi için: www.motobikeistanbul.com

En fazla ziyaret edilme rekorunu elinde bulunduran bu yıl 10. kez düzenlenecek Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı, 22-25 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezinde motosiklet ve bisiklet tutkunlarıyla en yeni modelleri buluşturacak

İstanbul Fuar Merkezin’de ziyaretçilerine kapılarını açacak fuarda; motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Türkiye’nin Motosiklet Fuarı MotoBike İstanbul, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

Her sene olduğu gibi MOTOR DELİSİ KULÜBÜ Türkiye’ nin her bölgesinden gelen üyeleriyle MotoBike İstanbul Fuarındaki standında üyeleriyle buluşacak.


Sergilenecek Ürün Grupları;

1. Motosiklet Türleri
2. Bisiklet Türleri
3. Motosiklet Parça ve Sistemleri
4. Bisiklet Parça ve Sistemleri
5. Motosiklet Aksesuarları
6. Bisiklet Aksesuarları
7. Onarım Ve Bakım
8. Elektrik Donanım Ve Sistemleri
9. Hizmet Grupları

Katılımcıları öğrenmek için tıklayınız…

Açılış saatleri:
22 Şubat Perşembe 10:00 – 14:00 (VIP Ziyaretçiler ve Basın)
14:00 – 20:00
23 Şubat Cuma 10:00 – 20:00
24 Şubat Cumartesi 10:00 – 20:00
25 Şubat Pazar 10:00 – 18:00

ULAŞIM KROKİ:

2018 MOTOBIKE İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat

2018 MOTOBIKE İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat

FUAR ALANINA ULAŞIM:

Istanbul Fuar Merkezi

MotoBike İstanbul Fuarı, katılımcı firmalara etkin sunum ve sorunsuz yerleşim olanakları sunabilen uluslararası standartlara sahip, Avrasya’nın en büyük fuar alanı olan Istanbul Fuar Merkezi’de düzenlenecektir.

Istanbul Fuar Merkezi, ayni zamanda, E-5, TEM, sahil yolu, Atatürk Havalimani ve Bakirköy deniz otobüsü iskelesine yakin olmasi sebebiyle Türkiye ve Istanbul dahilinden oldugu kadar ülke dişindan gelecek katilimcilar ve ziyaretçiler içinde ulaşim kanallari çeşitliligi sunmaktadir.

Istanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimani’na sadece bir metro duragi olan yakinligi sayesinde yurt dişindan gelen ziyaretçiler tarafindan kolayca ulaşilabilmektedir. Böylelikle, daha uzun iş görüşmeleri için zaman ve enerji tasarrufu saglamaktadir.

Havaalanindan Ulaşim

Havaalanindan fuara en hizli ulaşim metro ile yapilmaktadir. Aksaray yönündeki HM1 hattina binerek, ilk durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inebilirsiniz.
Fuar alani taksi ile, havaalanindan 5 dakika uzakliktadir.

Otogar’dan Ulaşim

Eger metro ile gitmek isterseniz, HM1 hattinda Havaalani yönündeki metroya binerek 9. durak “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 25 dakika sürecektir.)

Taksim’den Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Kabataş’a giden funiküler sistemi kullanarak Kabataş’a gelin. Buradan Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu’nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 50 dakika sürecektir.)

Fuar Alanına Ulaşım

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Kadiköy’den Fuar Alanina Ulaşim

Kadiköy’den Bakirköy’e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Bostanci’dan Fuar Alanina Ulaşim

Bostanci’dan Bakirköy’e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Sultanahmet’ten Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu’nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 30 dakika sürecektir).

Fuar Alanına Ulaşım

incirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek Yenibosna’dan Metro ile (HM1) fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top