MXGP Türkiye
4RIDERS Yazlık botlarla güvenli ve serin sürüş - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

4RIDERS Yazlık botlarla güvenli ve serin sürüş

MOTO HABER

4RIDERS Yazlık botlarla güvenli ve serin sürüş

4RIDERS Yazlık botlarla güvenli ve serin sürüş

Önümüz yaz, ayaklarımız hem korumalı olsun hem de serin olsun diyenlerin çözümü neredeyse hiç yoktu şimdiye kadar. 4RIDERS markası ile gerçek deriden, kaydırmaz taban ve nefes alabilir, darbe emici ara tabanlığı ile yeni bir bot ürettik.

Sürüş sırasında sürtünmeye dayanıklı gerçek Cordura kumaş bölgelerden ayak içine kontrollü bir şekilde alınan serin hava file yapılı aynı zamanda terletmeyen ve teri kolayca dışarı atan özel astarı sayesinde ayaklarınıza yeterli miktarda serin hava girmesini sağlamasının yanında ayakta oluşacak teri hızlı bir şekilde absorbe edip kendi üzerinde kurutarak ayaklarınızın terden ıslanmamasına yardımcı oluyor.

Diğer özelliklerimiz ise zaten standart olarak kaval kemikleri ve bilekte darbe emici Impactec korumalar. Burun ve topukta sertleştirilmiş koruma bölgeleri ile vites değiştirme pedi.

Bunun dışında ise yeni taban yapısı kolay yürümeyi sağlarken vites ve fren hassasiyetini arttırıyor. Özel kauçuk yapısı sayesinde yağa karşı dayanıklı ve kaydırmaz tabanı yere tutunmanıza yardımcı olacak. Bu yaz ayaklarınız güven içinde rahat edecek.

http://www.motomaxonlineshop.com/botlar-pmk435?marka=4Riders

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top