Connect with us

Motor Delisi

Akıllı kask Skully AR-1 satışa sunuldu

Akıllı kask Skully AR-1 satışa sunuldu

Yaklaşık 2 sene önce bir Indiegogo projesi olarak tanıtılan ve bu sürede kazandığı bağışlar sonrasında hayata geçirilen akıllı kask Skully AR-1 projesinin meyveleri ortaya çıktı ve bu süper akıllı kaskın dağıtımı başladı.

Skully AR-1 kaskı diğer kasklardan ayıran özellikleri merak edenler için, bu kaskın neler sunduğunu sıralayalım. Skully AR-1 tam arka kısmında bulunan kamera yardımıyla motorcuların dikiz aynalarındaki kör noktalardan tamamen kurtulmalarını sağlayacak.
Arka kameraya ek olarak vizör bölgesindeki yeniliklerle de dikkat çeken Skully AR-1 isimli kask, vizörün sağ kısmındaki transparan HUD göstergeleri ile GPS ve Navigasyon desteği de sunabiliyor.  Bağlanabilirlik tarafında ise Bluetooth ve internet desteği sayesinde hem hands free sesli görüşme hem de yeni özellikler için internet üzerinden OTA güncellemeleri çekebilecek.
Tam anlamıyla akıllı kask olarak hazırlanan Skully AR-1 isimli kask, siyah ve beyaz renk seçenekleri, S-XXL arası ölçü seçenekleriyle ön siparişli satışlar yoluyla satılmaya başlandı. Bu kaskın fiyatı ise 1499$ olarak belirlenmiş durumda.
 https://www.youtube.com/watch?v=R-zmyq_pGV4

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : GİYİM-AKSESUAR

Reklam
To Top