MXGP Türkiye
ALTA MOTORS YENİ 2018 ELEKTRİKLİ MOTOSİKLETİ - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

ALTA MOTORS YENİ 2018 ELEKTRİKLİ MOTOSİKLETİ

MOTO HABER

ALTA MOTORS YENİ 2018 ELEKTRİKLİ MOTOSİKLETİ

Alta Motors yeni 2018 elektrikli motosikleti piyasaya sundu, fiyatları düşürdü. Eskiden BRD Motosiklet olarak bilinen Alta Motors, Silikon Vadisi’nde bulunan ve Tesla’nın kurucularından Marc Tarpenning ve Martin Eberhard’ın maddi desteğini alan küçük elektrikli motosiklet girişimidir.

Tesla’nın kurucularından Marc Tarpenning ve Martin Eberhard’ın maddi desteği ile

Bugün, yeni nesil elektrikli motosikletlerini duyuruyorlar: 2018 Redshift MXR.

Şirket, bisikletin “daha hafif bir genel ağırlık, 50 beygir gücü, 147 lb-ft tork ve 1.5 saatlik bir şarj süresi dahil olmak üzere, birkaç gelişme içeren” Alta’nın popüler off-road MX modelinin bir sonraki evrimi “olduğunu söylüyor.

MXR, şirkete göre% 16 düşüşle Alta’nın en ucuz bisikleti olan MX’den 11,995 $ – 1,500 $ fiyat etiketi ile geliyor.

RedshiftMX_ISO2

Yeni serilerini listeliyorlar:

Redshift MX ($ 10,495): Modern 250’nin elektrik eşdeğeri olarak tasarlanan Redshift MX, bir iz ve ormancılık bisikleti kadar MX2 / Lites sınıfında bir motokros gibi özelliklere sahiptir.

Redshift EX ($ 12,995): Motokros hızının ideal bir oranı, tek yollu kahramanlık ve kentsel yetenek, Redshift EX sürücülere çok yönlülük sunuyor.

Redshift SM ($ 13,495): Nihai kentsel banliyö bisikleti olan Redshift SM, 42 beygir gücü ve 120 ft-lbs tork ile Alta’nın en hafif bisikletidir.

Alta, şimdi gaz ve bakım tasarruflarını hesaplarken her Redshift aracının ömrü boyunca gazla çalışan bisikletlerle fiyat eşiğine ulaştıklarını iddia ediyor.

Her Redshift modeli, 5.8 kilowatt saatlik pil takımına sahiptir; Alta iddialarının, tek bir şarjla yaklaşık 60 mil veya off-road’da 40 mil kullanabileceği iddia edilmektedir.

Alta Motors Ürün Sorumlusu, Marc Fenigstein, yorumladı

“Yanma araçlarının maliyeti satın alma gücüne göre oldukça düz olsa da, elektrik hala maliyet eğrisinden aşağıya iniyor ve şu an performans açısından açık bir yarışmacı. Şimdi fiyat eşitliğine ulaştık ve araçlarımız neredeyse her kategorideki yanmayı geçersiz kıldığımız için planlarımız, daha çeşitli bir dizi binici ve gelecekteki motosiklet meraklıları tarafından daha kolay erişilebilmesini sağlayarak elektrikleri ana akım haline getirmek “dedi.

Geçen sene pro yanlısı Josh Hill, Alta’nın Cenevre Supercross’taki bir elektrikli bisiklet kullandığını ve en iyi gazla çalışan bisikletlerin bazılarına karşı etkilendiğini söyledi.

Alta’nın Redshift motosikletleri pek çok açıdan etkilemektedir, ancak Zero Motorcycle ve diğer elektrikli bisikletlerin çok daha büyük pil paketleriyle piyasaya çıkması ile rekabet edebilmek için hala bir miktar aralık gerekir.

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top