MXGP Türkiye
“Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasında Final Heyecanı! - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

“Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasında Final Heyecanı!

MOTO HABER

“Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasında Final Heyecanı!

harley-davidson

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, ulusal çapta düzenlenen ”Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasının finalini 28 Şubat tarihinde İstanbul’da gerçekleştiriyor. Etkinlikte İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’da dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayan finalistler, modifiye ettikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile büyük ödül için yarışacak.

Harley-Davidson tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlenen “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının finali, 28 Şubat tarihinde Harley-Davidson® Bosphorus ev sahipliğinde herkese açık olarak, İstanbul Marriott Otel Şişli’de gerçekleştirilecek. Ulusal çapta düzenlenen yarışmada, “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının yerel etapları İstanbul, Ankara, İzmir,ve Antalya’da finale kalmaya hak kazanan finalistler, kendilerine özgü şekilde modifiye ettikleri Harley-Davidson® modelleri 28 Şubat’ta motorsiklet severlerin beğenisine sunacak. Saat 13:00’te başlayacak ve Türkiye’de ulusal çapta ilk defa gerçekleştirilecek etkinlikte, motosiklet severler, Harley-Davidson® sahiplerinin kişiselleştirdikleri ülkenin en güzel Harley-Davidson’larını görme şansını yakalayacak. Ayrıca, etkinliğe katılan motorsiklet tutkunları, finalistleri oylayarak izleyici özel ödülünü kazanacak motosikleti belirleme fırsatı kazanacak. İzleyici özel ödülü oylaması ise saat 13:30 ile 17:30 arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik sonrası gerçekleştirilecek ve kaçırılmaması gereken ödül töreninde ise kazanan finalistler ödüllerini alacak ve gece daha sonra DJ ve canlı müzik eşliğinde gerçekleştirilecek partiyle sonlanacak.

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson®, motosiklet tutkunlarına metalin de ötesine geçerek karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor. Harley-Davidson®‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 8000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güclerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar.

Her yıl gerçekleştirilmesi planlanan ve Street Custom, Touring, Performance ve Özel İzleyici Ödülü olarak 4 kategoride gerçekleştirilen yarışmada Harley-Davidson tutkunları metalin her parçasını baştan yaratarak, tutkularını yansıttıkları ve benzersiz hale getirdikleri kişiselleştirilmiş Harley-Davidson’ları ile büyük ödül için yarışıyor.

Harley-Davidson Motor Company Hakkında
Harley-Davidson Motor Company, custom, cruiser ve touring motosikletler üretir, ayrıca Harley-Davidson motosiklet parçaları, aksesuarları, sürüş takımları ve giysileri ile genel ürün grubu sunar. Daha fazla bilgi için, www.h-d.com adresindeki Harley-Davidson web sitesini ziyaret edin.

HarleyDavidson-BenimEfsaneHarleyimFinal

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top