Connect with us

Motor Delisi

BMW’den özel tasarım parçaları

GİYİM-AKSESUAR

BMW’den özel tasarım parçaları

BMW’den özel tasarım parçaları

6664_23733_large

Birçok motosiklet meraklısı, bir motosikleti benzersiz bir esere dönüştürme arzusu taşır. Bu doğrultuda BMW Motorrad, Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları tasarım programını R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler, R nineT Racer ve R nineT Urban G/S modelleri için “Özel Tasarım” parçaları yelpazesini de kapsayacak şekilde genişletti.
6664_23734_large
Parçalar, yüksek kaliteli alüminyumdan titizlikle üretilmiştir ve gösterişli tasarımları, temel olarak kaliteli ve premium düzeydeki motosiklet teknolojisine yönelik bireysel tutkuyu ifade etmeyi amaçlar.

Benzersiz tasarım, merkezi Kaliforniya’da bulunan ve ünlü özel motosiklet yapımcısı Roland Sands’ın işbirliği ile oluşturuldu.

Özel bir üretim tekniği ile parlak siyah ve alüminyum arasında etkileyici kontrastlara sahip bir yüzey kalitesi elde edilir.Parçalar ilk olarak CNC kontrollü bir makine kullanılarak, işlenmemiş dövme alüminyumdan üretilir, ardından titizlikle elde parlatılır ve siyah kaplama uygulanır.Orijinal ayırt edici alüminyum yüzeyin tekrar görünür hale gelmesi için belirli alanlar bir kez daha makinede işlenir.Tüm “Özel Tasarım” ürünleri, BMW logosu veya bir BMW Motorrad yazısı taşır. Tasarımcının imzasını vurgulamak üzere “by Roland Sands Design” yazısı da uygulanır. Siyah/alüminyum renk kombinasyonuna sahip parçalar, modellerin vintage görünümüyle organik bir uyum sergiler.
6664_23730_large
Aşağıdaki “Özel Tasarım” ürünleri BMW Motorrad Yetkili Satıcıları tarafından sunulur:
• Özel Tasarım Külbütör Kapakları
• Özel Tasarım Yağ Dolum Kapağı
• Özel Tasarım Kayış Kapağı
• Özel Tasarım Far Kapağı
• Özel Tasarım Gidon Ucu
• Özel Tasarım Arka Aks Kapağı
• Özel Tasarım Diferansiyel Kapağı
• Özel Tasarım Salıncak Bağlantı Kapağı
6664_23735_large
Diğer “Özel Tasarım” ürünleri hazırlık aşamasındadır.

Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları tasarım programı, yeni “Özel Tasarım” ürünlerine ek olarak R nineT ailesi üyelerine, sofistike ve biçimsel açıdan özgün bir şekilde kişisel zevklerine göre uyarlayabilecekleri bir dizi kaliteli özel üretim parçalar da sunuyor.
Bu parçalar arasında özellikle katı BMW kalite standartlarına göre butik üretim kalitesiyle elde üretilen alüminyum yakıt deposu önemli bir yere sahip. Elle zımparalama işlemi, her deponun R nineT, R nineT Pure ve R nineT Scrambler modellerinin klasik, sade görünümünü kalıcı olarak öne çıkaran tamamen benzersiz bir yüzey yapısına sahip olmasını sağlıyor.

Biçim ve hacim olarak seri üretim parçayla aynı olan alüminyum depo, kişisel zevke uygun olarak taşlanmış veya bilerek görünür halde bırakılmış kaynak dikişleriyle birlikte sunuluyor. İki tipte de parlatılmış, görünür alanlara uygulanan vernik, hem kaliteli bir görünüm sunuyor hem de istenmeyen oksitlenme sürecine karşı güvenilir bir koruma oluşturuyor.

Yorumlar

Daha Fazlası : GİYİM-AKSESUAR

Reklam
To Top