MXGP Türkiye
G 310 R HEYECANI, YOĞUN SÜRÜŞ KEYFİ - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

G 310 R HEYECANI, YOĞUN SÜRÜŞ KEYFİ

MOTO HABER

G 310 R HEYECANI, YOĞUN SÜRÜŞ KEYFİ

G 310 R HEYECANI, YOĞUN SÜRÜŞ KEYFİ

BMW G 310 R, sürüş keyfinin en saf halidir. Bu araç, hareketli şehirler için ve motosiklet sürmeyi seven sürücüler düşünülerek tasarlandı. Kıvrak, kolay kullanımlı ve sportif BMW G 310 R’nin üzerinde ister uzun boylu ister kısa boylu olun, kendinizi evinizde hissedeceksiniz!

 

G 310 R. Yoğun sürüş keyfi.
Motosiklet hafif olmasına rağmen 313cc’lik motoru ile gerçekten güçlüdür. Yeni motosikletiniz sizi işyerinize, bir sonraki varış noktanıza ya da şehir dışına güvenli bir şekilde götürecektir. G 310 R, düşürülmüş silindir hacmine rağmen gerçek bir BMW motosikletidir. Maksimum kalite, mükemmel işçilik ve olağanüstü teknoloji bir araya gelerek yoğun sürüş keyfi sağlar.

Mükemmel genler. Mükemmel görünüm.
Tüm aile tartışmasız biçimde iyi görünüme sahip. G 310 R’ın da S 1000 R’ın genlerine sahip olduğu açıkça görülür. Sportif görünümlü güçlü farlar, yakıt depo kaplaması ve tipik Roadster yapısı ile motosiklet sokaklarda tüm bakışları üzerinde toplar .G 310 R, dinamik ön kısmı ve ayırt edici arka bölümü sayesinde aynı anda hem hafif hem de güçlüdür. Kısa selesi, arka kısımdaki Roadster dinamizmini vurgular ve özellikle beyaz rengiyle sportif bir görünüm kazandırır. Altın rengi eloksallı çatal ve fren blokları, motosikletin yüksek kaliteli işçiliğini ön plana çıkarır.

Detaylı alüminyum salıncak da diğer bir özelliktir. Oyuklar hafiflik sunarken bağlantılar denge sağlar. Ayrıca, geniş lastikler yola doğru şekilde oturur ve sürüş keyfini garantiler.

Hafif, güçlü ve kıvrak.
G 310 R, teknik olarak da birinci sıradadır. Sofistike ve sıra dışı teknik özelliklerle başkalarını takip etmek yerine standartları siz belirlersiniz. Tek silindirli, dört zamanlı 313 cc’lik motor da bunu kanıtlar niteliktedir. Silindirin alışılmadık şekilde geriye doğru eğikliği ve 180° döndürülmüş silindir kafası, ağırlık merkezini düşürerek ön tekerleğe doğru yönlendirir. Bu nedenle, G 310 R çok daha çeviktir ve kontrol etmesi daha kolaydır. Alçak ve daha uzun salıncak, tekerlek arası mesafeyi gereksiz yere artırmadan çok daha fazla denge sağlar. 2013 yılından bu yana üretilen tüm BMW motosikletlerinde olduğu gibi, bu modelde de ABS standart olarak sunulur. Böylece her yolculuk sırasında güvenliğinizi garanti altına alır. İyi görünüm, güçlü sürüş ve tam dolu yakıt deposu ile 160 kg’dan daha hafif olan G 310 R sayesinde motosiklet sürmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

BMW G 310 R

Bu motosikleti herkes sürmek ister.
G 310 R ile sokaklarda stressiz ve rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Büyük şehir karmaşasında dahi tüm kumanda öğelerinin başarılı şekilde yerleştirilmesi sayesinde her zaman güvenle seyahat edersiniz. Gidonların, ayak dayamaların ve kumanda öğelerinin başarılı ve ergonomik düzeni, mükemmel bir sürüş hissi yaratır. G 310 R, tüm sürücüler için doğru sele seçeneğini sunar ve motosikletin üzerindeyken dengede olmanızı sağlar. Geometrisi, yay ve damper ayarı, motosikletin her türlü yüzeyde çevik ve kıvrak bir şekilde ilerlemesini sağlar. Yoğun şehir trafiğinde yolculuk etmek, işe gitmek ya da hafta sonunda şehir dışına çıkmak için her zaman G 310 R’ı kullanmak isteyeceksiniz!

 

G 310 R TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top