MXGP Türkiye
BMW MOTORRAD 2018 MODELLERİ - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

BMW MOTORRAD 2018 MODELLERİ

MOTO HABER

BMW MOTORRAD 2018 MODELLERİ

Borusan Otomotiv 2018 Motosiklet sezonunu 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası “Motobike Istanbul” fuarı ile açarken BMW Motorrad’ın tüm modelleri, geniş BMW Motorrad aksesuar yelpazesi ve BMW sürücü donanımları göz kamaştıracak.

BMW F750 GS & BMW F 850 GS

 

22 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ‘’Motobike Istanbul’’ fuarında Borusan Otomotiv, motosiklet sezonunu açarken BMW Motorrad tüm modelleri, geniş sürücü donanımları ve aksesuarları ile 9. Salon’da yerini alıyor.

546 m2’lik alan ile daha da büyüyen standımızda bu sene, dinamik ve güçlü karakterinden ödün vermeden yenilenen BMW F 750 GS ve F 850 GS ön planda olacak. Mayıs ayı itibariyle satışa sunulacak bu modeller, yepyeni donanım alternatifleri ile göz kamaştıracak

Touring segmentinde saf özgürlüğün yeni temsilcisi K 1600 Grand America modeli K 1600 Bagger ile birlikte de fuar standında yerini alıyor olacak.

250 ve 500 cc arası Adventure segmentine yön verecek G 310 GS modeli Motobike fuarı ile birlikte tüm motosiklet severlerin beğenisine sunulacak.

Mevcut model yelpazesi, geniş ürün gamına sahip BMW Motorrad sürücü donanımları ve BMW Motorrad aksesuarlar ile müşterilerin ürünlerimizi denemesine olanak tanırken, isteyen müşterilerimiz de bu ürünleri fuarda satın alma imkanı bulacak.

BMW Motorrad’ ın global seyahat ve eğitim iş ortağı olan BMW Rider Academy, motosiklete yeni başlayanlar veya kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış çeşitli seviyelerdeki eğitim programları, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere hazırlanmış geniş tur programları ile fuarda yerini alıyor olacak.

Geniş finansman seçenekleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Borusan Otomotiv Premium ise kendileri için ayrılmış özel bölümde fuar boyunca hizmet verecek.

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top