MXGP Türkiye
BREMBO, UMA GÜVENCESİYLE ARTIK MOTOVENTO ÇATISI ALTINDA - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

BREMBO, UMA GÜVENCESİYLE ARTIK MOTOVENTO ÇATISI ALTINDA

MOTO HABER

BREMBO, UMA GÜVENCESİYLE ARTIK MOTOVENTO ÇATISI ALTINDA

brembo-turkiye-motoventoMotosiklet sektöründeki başarıları ve çatısı altındaki geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), motosiklete dair her şeyi bünyesinde bulunduran Motovento’ya Brembo markasını da dâhil etti.

1961 yılında İtalya’da kurulan Brembo, otomotiv ve motosiklet sektöründe fren ve fren sistemlerinin tasarım, geliştirme ve parça üretiminde lider bir marka. Kullandığı malzemeler ve üretim süreçlerin de sıfır hata ve risk anlayışını benimseyen Brembo, sürekli geliştirdiği teknolojisi ve yenilikçi yapısıyla da Dünya çapında adını kalite ile birleştirmiş ve yeniliklere öncü olmuştur.

1972 yılından itibaren motosiklet fren ve fren sistemlerinin üretimine başlayan, donanımlı laboratuvarlarda uzman kadrosu ile çalışmalar yapan Brembo, ürünlerin kalitesi, mükemmelliği ve verimliliğini test ediyor. Aynı zamanda Brembo, Formula 1 ve Moto GP yarışlarında en çok tercih edilen marka olma özelliğini de taşıyor.

UMA ile 2015 yılı ikinci yarısında motosiklet sektöründeki fren ve fren sistemlerinde distribütörlük anlaşması imzalayan Brembo, Türkiye motosiklet sektöründe yerini aldı.

www.motovento.com

 

brembo-motor

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top