Connect with us

Motor Delisi

“Büyük Fuar Buluşmasını” Okan Bayülgen’le Dada Dandinista’da yapıyoruz !

ETKİNLİKLER

“Büyük Fuar Buluşmasını” Okan Bayülgen’le Dada Dandinista’da yapıyoruz !

dada-dandinista

Büyük FUAR BULUŞMASINI 28 Şubat 2015 / CUMARTESİ gecesi, Okan BAYÜLGEN ‘in konuğu olarak DADA DANDİNİSTA ‘da yapıyoruz.
Hepimizin bildiği gibi Dada Dandinista programı en ünlü sanatçılar ve konukların katılımıyla bir şölen havasında geçer. Bu sene katılacağımız en önemli özelliği ise; stüdyonun konser alanı şeklinde dizayn edilerek, harika bir MÜZİK gecesiyle PREMIER geceSİ olması..Bu muhteşem geceye bizi davet eden Okan BAYÜLGEN ve ekibine teşekkür ederiz.

Bugüne kadar defalarca konuk olarak katıldıgımız Okan Bayülgen in programına birkez daha davet edilen MOTORDELİSİ yine kalabalık bir katılımla studyodaki yerini alacak !!! Geçtiğimiz yıllarda katıldığımız programlarda ŞEBNEM FERAH, HAYKO CEPKİN, ÖZLEM TEKİN gibi dev isimler konuktu…Bu sene çok daha fazla önemli yıldız sanatçıları, bir dokunuş mesafesinde CANLI izleyeceğiz.
Önemli Not: Bu etkinliğe katılım ÜCRETSİZDİR !!
Bomba gibi konukların olacagı 28 şubat 2015 / CUMARTESİ gecesi STAR TV ekranlarından “canlı” yayınlanacak olan DADA DANDİNİSTA programına 200 kişilik kontenjanla katılacagız.Her zamankinden daha hazırlıklı ve çılgın bir seyirci portresi çizeceğiz. STAR TV n’in sıcak ve konforlu studyosunda yerlerine kurulan MOTORDELİLERİ yine keyifli bir program izleyecekler.


“Organizasyona katılacağım, M.D T-shirt ünü sırtıma geçirip harika programa CANLI şahit olacağım” diyenler aşagıdaki KATILIM FORMUNA tıklayarak doldurmalılar…


NOT: Katilım yapacak olan herkesin tek tek form doldurmasi gereklidir. Yani 1 kişi form doldurup 2 veya 3 gelemez.

TARİH:28 ŞUBAT 2015 / CUMARTESİ
BULUŞMA YERİ: Star Tv STUDYOLARI
BULUŞMA SAATİ: 20:30
ADRES:
Star Tv | Okan Bayülgen, DADA Dandinista Stüdyo

Maslak, Türkiye, İstanbul,İstanbul


Daha Büyük Görüntüle
Emin ATAR
Osman SOLAK
İsmail KAYIRAN
Volkan KARABULUT

MD Seyirci Koordinatörleri:
Erdem TURŞUCULAR
Rasim SEVİÇ

dandinista
KONTENJANIMIZ 200 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

Arkadaşlar listeye isim ekletip gelmeyenlerle sonradan bozuşuruz..Organizasyon tarihi olan 28 Şubat ‘a kadar 200 kişilik kontenjan falan kalmayacak..Bu sebeple kimsenin hakkını gasp etmeyelim..KESİN gelecek olanlar yazsınlar..

Program gecesinde tüm MD seyircilerinin studyo çekimleri , fotograf çekimleir yapılacak ve bu çekimler sonrasında sitemizden oylama yapılarak en yaratıcı, en çılgın seyirciyi seçeceğiz. Bunun için hazırladığınız pankart ,kıyafetiniz giydiğiniz T-Shirt le ön planda olmalısınız..
Hazırlayacagınız pankart da siyasi bir slogan kullanılması yasaktır..Zaten bu tip pankartlar içeriye alınmayacaktır…
Esprili, komik, absürt, deli-dolu bişeyler her zaman dikkat çekecektir..

LÜTFEN HERKES AŞAGIDAKİ FOTORAFLARDA ÖRNEĞİNİ GÖRECEĞİ KÜÇÜK KARTON PANKARTLARDAN HAZIRLAYARAK GELMEYE ÇALIŞSIN.BU PANKARTLARDA MOTOSİKLET LE İLGİLİ YARATICI SLOGANLAR KULLANABİLİR GEREKEN MESAJLARI VEREBİLİRİZ. BU PANKARTLARLA İLGİLİ BİRDE ÖDÜLÜMÜZ OLACAK..

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top