Connect with us

Motor Delisi

CF MOTO 650 MT: GÜCÜN VE TASARIMIN YENİ ADI

MOTO HABER

CF MOTO 650 MT: GÜCÜN VE TASARIMIN YENİ ADI

CF MOTO 650 MT: GÜCÜN VE TASARIMIN YENİ ADI

Yeni 650 MT göz alıcı tasarımı ve durdurulamaz gücü ile uzun mesafeler artık daha kısa.

CF MOTO 650 MT

Gücünü doruklarda hissedeceğiniz 650 MT’nin 649 cc hacmindeki, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 8 subaplı DOHC, çift silindir motor bloğu sayesinde yerinizde duramayacaksınız. 650 MT ile uzun yollar daha kısa, tüm yolculuklarınız daha eğlenceli olacak.

 

Göz alıcı tasarımı ve aerodinamik yapısı ile vücudunuza tam uyum sağlayan 650 MT motor hakimiyetinizi pekiştirir. Ayarlanabilir ön siperliği ile size uyum sağlayarak rüzgardan daha fazla korur. Kaymaz su geçirmez sele yapısı ile uzun sürüşlerde bile konforunuzdan taviz vermez. Arkada sağ ve solda yer alan iki adet taşıma çantası ile seyahatlerinizde ekstra geniş taşıma alanı sağlayarak daha keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

 

Modern bir dizayna sahip LED ön farları tümleşik bir ışık yayar. Gövdeye entegre sinyalleri 650 MT tasarımına tam uyumludur. LED özellikli aydınlatmalar akü yükünü azaltarak hem akü ömrünüzü uzatır hem de yüksek aydınlatma sunarak görüş netliğinizi arttırır.

 

650 MT’nin arka tekerleğinde tek papatya fren diski, ön tekerlekğinde çift papatya fren diski kullanılarak güvenlik maksimum düzeye çıkartılmıştır. Ayrıca J.Juan marka frenleri ve ABS desteği ile sarsılmadan güvenle yavaşlayabilir ve durabilirsiniz.

Görmek istediğiniz her şeyi bir bakışta kolayca görebilmenizi sağlayan gösterge paneli ve gösterge panelinin hemen altında konumlandırılan 12V USB güç çıkışına sahip 650 MT kolay kullanımı, göz alıcı tasarımı ve karşı konulamaz gücü ile sizi de etkisi altına alacak.

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Reklam
To Top