Connect with us

Motor Delisi

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

MOTO HABER

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

cf-moto73. Uluslararası Motosiklet Fuarı “EICMA”, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde yapıldı.  Bu fuarda dünya çapında ünlü birçok motosiklet markasının 2016 modelleri tanıtırken, CF Moto’nun da yeni Atv, Utv ve motosiklet modelleri fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

CF Moto bu yıl EICMA fuarında, birbirinden etkileyici tasarımlara sahip ATV ve UTV modellerinden Z-Force 800 Ex, Z-Force 550, U-Force 550, C-Force 550 ve C-Force 450’ün tanıtımını gerçekleştirdi. Fuarda özellikle dikkat çeken modeller arasında yer alan C-Force 550 ve C-Force 450; keskin hatları ve gelişmiş teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

IMG_0922EICMA fuarındaki standı tasarımı ve uygulaması ile birçok ziyaretçi ve hayranını kendine çeken CF Moto, sergi salonu dışında bulunan, ziyaretçiler için hazırlanmış “Gösteri Şovu” ile de misafirlerine heyecan dolu anlar yaşattı.

6

CF Moto yetkilisi yapmış olduğu konuşmada ise: “Çin’de, powersports sektöründe gelişen bir lider olduklarını ve dünyanın en iyi powersports ürün tedarikçisi olma yolunda adımlar attıklarını ifade etti.  Ve aynı zamanda bu fuar sayesinde de dünyaya Çin Motosikletleri ve ATV’lerinin güçlü yüzünü göstermiş olduklarını belirterek, müşterileri için daha güçlü ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

IMG_0924

2014-07-21 Cf Moto BCN

2014-07-21 Cf Moto BCN

Processed with VSCOcam with c1 preset

Processed with VSCOcam with c1 preset

C-force 450

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top