MXGP Türkiye
Dünyaca Ünlü Egzoz Markası Akrapovic Şimdi Motovento Bünyesinde - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Dünyaca Ünlü Egzoz Markası Akrapovic Şimdi Motovento Bünyesinde

MOTO HABER

Dünyaca Ünlü Egzoz Markası Akrapovic Şimdi Motovento Bünyesinde

AkrapovicUMA (Uğur Motorlu Araçlar) çatısı altında; Aksesuar, koruyucu ekipman, yedek parça ürünleri konusunda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Motovento, şimdi de dünyaca ünlü egzoz üreticisi Akrapovic’in Türkiye Distribütörlüğünü aldı.

1990 yılında Sloven Yarışçı Igor Akrapovic tarafından Slovenya’da kurulan Akrapovic, yenilikçi teknolojisi ve etkileyici egzoz tasarımıyla kendi alanında öncü bir marka. Mükemmellik ve yüksek kalite anlayışı ile kendi bünyesinde üretimini yapan Akrapovic markası, egzoz üretiminde kullandığı karbon ve titanyum malzemeler ile otomotiv sektöründe adeta bir devrim yarattı.
Yüksek performanslı ve kusursuz egzoz sistemleri oluşturmayı hedefleyen Akrapovic, 2000 yılında Dünya Superbike Şampiyonasında Akrapovıc egzoz sistemleri ile donatılan motosikletin yarışı kazanması marka için dönüm noktası oldu. Daha sonrasında ise Moto GP, Supersport, Supermoto, Motocross gibi motor yarışlarında Akrapovic egzoz sistemleri tercih edilen markalar arasında üst sıralara yükselmeye başladı.
2016 yılı Şubat ayı itibariyle de Motovento bünyesindeki lider markalar arasında yerini alan Akrapovic, sağlam yapısı ve baştan çıkarıcı sesiyle motosiklet tutkunlarını Motovento satış noktalarında ve www.motovento.com sitesinde bekliyor.

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top