MXGP Türkiye
Dünyaca ünlü kask markası HJC, Motovento çatısı altında sizlerle buluşuyor - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Dünyaca ünlü kask markası HJC, Motovento çatısı altında sizlerle buluşuyor

MOTO HABER

Dünyaca ünlü kask markası HJC, Motovento çatısı altında sizlerle buluşuyor

hjc-kask

Kaliteli ürünler sunan ve her zevke uygun, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Motovento, “El yapımı kask” üretimi yapan ve Dünya’nın en iyi dağıtım ağına sahip “HJC“ kasklarını, 2015 yılı Ocak Ayı itibariyle ürün gamına dahil etti.

AR-GE merkezinde 50’den fazla uzman mühendisleriyle geleceğin kask modellerini tasarlayan HJC, Güney Kore, Kuzey Kore, Vietnam ve Çin’de kurulu dört fabrikasında yıllık 1 milyon adedin üzerinde kask üretimi yapmaktadır. HJC  hem laboratuvar ortamında, hem de gerçek hayatta testler yaparak üretmiş olduğu kaskların ne kadar güvenli olduğunu ispat etmiş oldu. Güvenilir yapısı, yenilikçi fikirleri ve makul fiyatlandırma kombinasyonu ile Dünya pazarında gücünü kanıtlayan HJC, Moto GP’nin İspanyol pilotu Jorge Lorenzo’nunda resmi sponsorudur. Aynı zamanda HJC kaskları, 2009 WSBK Şampiyonu Ben Spies, X-Games altın madalya  sahibi Nate Adams ve Matt Buyten tarafından da tercih edilmektedir. HJC, 1992 yılından bu yana Kuzey Amerika’da kask markaları içerisinde 1. sıradaki yerini korumaktadır.

Motovento, motosiklet sürücülerinin sürüş güvenliğini, kullanım rahatlığını düşünerek ve gücüne güç katarak dünya markası olan HJC ile distribütörlük anlaşması yaptı. Güvenli, konforlu, şık ve uygun fiyatlı modellere sahip HJC kaskları, Ocak ayı itibariyle tüm Motovento konsept mağazaları ve www.motovento.com web adresinde motosiklet severler ile buluşuyor.

banner2. alt sayfalar için

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top