MXGP Türkiye
Enerjinin Yeni Adı: Mondial X-Treme Maxx 200 - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Enerjinin Yeni Adı: Mondial X-Treme Maxx 200

YENİ MODELLER

Enerjinin Yeni Adı: Mondial X-Treme Maxx 200

Mondial-X-Treme-Maxx-200Mondial hem arazinin hem de asfaltın tozunu attırmak için cross modelleri arasına X-Treme Maxx 200 ürününü dahil etti.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 2004 yılından bu yana faaliyetler gösteren ve her yıl yeni başarılara imza atan Mondial 2016 yılında da yeniliklerine devam ediyor. Hem arazinin hem de asfaltın tozunu attırmak için cross modelleri arasına X-Treme Maxx 200 ürününü dahil etti.
2012 yılında da satışı olan cross modelinin geliştirilmiş versiyonu olan X-Treme Maxx 200 ’ün, 2016 yılında daha güçlü bir sürüş için hem motor hacmi arttırıldı hem de dış görünümde değişiklik yapılarak daha dinamik hale getirildi.

X-Treme Maxx 200 ’ün 197 cc’lik, 4 zamanlı, tek silindir, hava soğutmalı ve balansör sistemiyle donatılan motor yapısı, tüm arazi ve doğa şartları düşünülerek 7500 d/d’da 10.5 kw(14 hp) güce çıkarıldı ve motorun yerden yüksekliği doğa koşullarına göre ayarlandı.
Hem şehir içinde hem de doğada çıkacağınız gezilerde kullanılabilecek X-Treme Maxx 200 ’e sağ ve sol elcik üzerine gövde rengi ile uyumlu rüzgarlık ilave edilerek tasarımındaki bütünlük sağlandı ve olası durumlar için kullanıcısının güvenliği sağlanmış oldu. Aynı zamanda estetik dizayna sahip far korumalığı da çarpma ve düşmelere karşı ön farın dayanıklılığı arttırılmış oldu.

X-Treme Maxx 200 ’de kullanılan yeşil-beyaz rengin gövde ve karanejlarla uyumu sağlanarak, doğada ve asfaltta tüm dikkatleri üzerine çekecek şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda doğada ve uzun mesafe yolculuklarda eşya taşımayı kolaylaştırmak için ilave edilen arka port bagaj ile eşya taşımada kolaylık sağlıyor.

Bu yeni X-Treme Maxx 200, doğada iz bırakmayı seven ve şehir içinde pratiklik arayan herkesi Mondial Yetkili Bayilerinde bekliyor.

Detaylı bilgi: http://www.mondialmotor.com.tr/model…treme-maxx-200

X-Treme Maxx 200

Yorumlar

1 Yorum

1 Yorum

 1. BestRoxanne

  21 Temmuz 2019 at 14:18

  I have noticed you don’t monetize motordelisi.com, don’t waste your
  traffic, you can earn additional bucks every month with new monetization method.

  This is the best adsense alternative for any type of website
  (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: murgrabia’s tools

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : YENİ MODELLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top