Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Haziran 2008, 13:40   #1 (permalink)
KadirAKYIL
 
KadirAKYIL Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Status: Süper Üye
Üyelik Tarihi: 20 Ağustos 2007
Konum: istanbul
Mesajlar: 498


KadirAKYIL - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart 22.06.2008 CADDE ŞAHİNLERİ SAPANCA GEZİSİ.KONAKLAMA YERI!!!!

CADDE ŞAHİNLERİ SAPANCA GEZİSİ

KONAKLAMA YERI 5. SAYFADA RESIMLERLE GOSTERILMISTIR...
Hava Durumu : Hava tahminlerinde gayet başarılı olan kurumumuz tarafından pazar günü bi aksilik olmadığı beyan edilmiş.

[img][/img]

Gezinin Muhteviyatı Nedir?


Eşle dostla gidilir bol muhabbet çok kahkaha yenilir içilir. Tesis göl kenarıdır, menüler zengin fiyatlar uygundur. SS ve SPORT TOURING binicileri hedef kitledir. Toplu sürüş yapılmayacaktır, katılmak isteyen diğer arkadaşlar buluşma noktalarında yetişebilir. Yön, başlıkta belirtildiği üzere SAPANCA dır. Konaklama yeri fiyat pazarlıkları nedeniyle kesinleşmemiştir (Daha ekonomiğine kim hayır derki?) . Topiğe daha sonra ilave edilecektir.

Buluşma Noktası (1)


Ramoto Saat 10:00

Açık Adresi Nedir ?

Atatürk Cad. Adalı Sok. No:19/1 Maltepe/İSTANBUL

Telefon: 0216 352 18 61

Nasıl Gidilir / Krokinin Tarifi Nasıldır ?


** E5 ten gelinecekse:

Geliş Yönü Fark etmez, Maltepe Köprüsüne, minibüs yolu / sahil istikametinden çıkılır sırayla sola keskin kaygan hemen ardından sağa keskin kaygan 2 viraj ve 2 adet ışıklı kavşak geçilir. Mecburi istikamete kadar hiçbir yere sapılmaz. Mecburide istikamet tabelası gelir düz gidilemiyordur, Karayolları yolu sağ vermiştir, dönülür, Ramoto tam karşımızdadır.

** Minibüs yolundan gelinecekse;

Geliş Yönü Fark etmez, Maltepe merkeze gelinir (Büyük Cami var, emniyet müdürlüğü var oralarda) Maltepe merkez ışıklardan Pendik yönündeysek sola, Kadıköy yönündeysek sağa E5 yönüne dönülür. Yukarıya doğru çıkarken tek yönü ikiye ayıran Y gelir. Sola Dönülür burada E5 ten gelen arkadaşlarla karşılaşma ihtimali vardır, Ramoto tam karşımızdadır.


RAMOTO KROKİ
[img][/img]


Buluşma Noktası (2)

OPET (TEM-E6)

Ramoto dan çıktıktan sonra E5 kullanılarak Kartal Köprüsü üzerinden TEM e girilecektir. Ankara yönüdür güzergah, yol üzerinde gelen ilk akaryakıt istasyonu buluşma noktamızdır. Depolar doldurulacaktır, sandviçtir, çiklettir, sudur, sigaradır bilumum ihtiyaçlar karşılanacaktır.

Bahse konu akaryakıt istasyonundan toplu halde yola koyulacak ve ARİFİYE - SAPANCA ayrımına kadar durulmayacaktır (arayı ne siz sorun ne ben söyleyeyim).
Gişelerden sonra tek sıra park edilmek suretiyle geride kalan arkadaşlar 10 dakika beklenecektir ardından tesise geçilecektir. Tesisin krokisi ilk buluşma yerinin veriliği gibi iş bu topicte yayınlanacaktır.

Akla gelen herhangi soru yada ayrıntı için 0533 471 25 50 adlı numaradan topic sahibi aranır.

Konaklama yeri kesinleşmeden yayınlanmasının tek amacı erken bildirim yapabilmektir.

Sevgi ve Saygılarımla, Mutlu Sürüşler;

COBALT

MOTOSİKLETİNİZ NEREDE? ANLIK OLARAK GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?KadirAKYIL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
 
Sponsored Links
Motomax