Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Motosikletimi satıyorum... Honda CBR 600F

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Motosikletimi satıyorum... Honda CBR 600F

2003 model olan kız gibi Honda CBR 600F'imi satıyorum. Araba alacağım için bu yaz elden çıkarmayı düşünüyorum. Bir süre motosiklete ara vereceğim. Zaten yeni scooter almıştım. Onunla idare edicem bir sene filan. Ondan sonra alırım artık hayallerimdeki CBR 1000RR'ı.
    Özellikleri www.sahibinden.com sitesindeki;

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=1356782

linkinden görebilirsiniz.

abi bu tür karışmaları hiç sevmiom ama bişi sorcam. sıfırı 14,75 gibi bişey nasıl oluoda 2. eli hemde 2003 modele bukadar fiat istiosun ?=

Yorum

motor süper kazası boyası falan varmı? pazarlık payı nasıl?

Yorum

arkadaşım 0 km cbr600 ün ön takım ayarları yoq ondan ucuza gidiyor ayrıca motorda yoq şu an

Yorum

Hemen cevap veriyorum arkadaşlar. Motorun kesinlikle hiç bir kazası yoktur.
          Motosikletim o kadar temiz ki benzin istasyonlarına girdiğimde pompacılar hala "Abi ilk biz mi dolduruyoruz?" diyorlar. Kıyamadığım için fiyatı da çok düşürmek istemiyorum. Pazarlık payı tabii ki de var ama bu çok olmaz. Belli bir miktarın altına indiğim vakit alacaklı iki arkadaşım sırada bekliyor zaten. Çok düşeceksem onlara vereceğim zaten.

Yorum

anladım umarım alanad satanada hayırlısı olur ama motorun resimlerden göründüğü kadarıyla süper .)

Yorum

Teşekkür ederim asil_sulanc. Bunu herkes söylüyor. Hakikaten öyle. Çok iyi baktım. Benden önceki kullanıcı da çok temiz bakmıştı zaten. Kışın da yatırma kurallarına uyarak ısıtmalı garajda yatırdım üstü sarılmış şekilde.

Yorum

Güzel motor da rengi bana pek uymuyor...
                Alana da satana da hayirli olsun... Temiz makine... :o

Yorum

çokgüzel bakmışsın motoruna.ama ne biliyim almayı düşünen kişi 1.5 milyar daha koyayım 2006 model 0 makine alayım der.bende öyle yapardım. :o

Yorum

çokgüzel bakmışsın motoruna.ama ne biliyim almayı düşünen kişi 1.5 milyar daha koyayım 2006 model 0 makine alayım der.bende öyle yapardım.
                    +1

Yorum

2006 mi yaw yeni gelecek posta

Yorum

İki gün içinde altı kişi telefon açıp sordu motosikleti. Bugün birisi geldi baktı. Galiba o adama 13.250 YTL'den vereceğim. Sizce ucuza mı gitmiş olur, uygun mu? Yoksa epey avantajlı bir alışveriş mi olur benim için? Ben üzülüyorum da motosikletimi veriyorum diye, sanki ucuza gidiyormuş gibi geliyor bana.

Yorum

Dostum o aletin degeri 13000YTL 13100 e bile satsan kardir...
                          Hayirli olsun... :o

Yorum

zaten motorunun piyasası yüksek slowokan.3ün 5in hesabını yapma bence alana da sana da hayırlı olsunn :o

Yorum

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Bu arada ilanı www.sahibinden.com 'da geçici bir süreliğine (şu bir iki gün içinde o kişiye satarsam kalıcı bir süreliğine) pasif duruma getirdim. Yani görmek isteyenler şu an göremezler. Aktif hale getirdiğimde (o kişi ile anlaşma sağlanamazsa) zaten buradan haber vereceğim.

Not: Bu kadar geyik alacaklı olanlar içindi. Motosikletin fotoğraflarını görmek isteyenler için ayrıca buraya da koyuyorum.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Yorum

Lütfen bekleyin...
                              X