Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

izmirde egsoz'cu tahim usta

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• izmirde egsoz'cu tahim usta

arkadaşlar duyduğuma göre izmirde egsoz cu tahim usta varmış.iletişim bilgilerini bilen varsa yazarsa sevinirim.

h.nart
    vn800
    kırkağaç/manisa

turan usta değil tahim usta yeri halkapına gönen otomotovin karşı sokağında..

Yorum

Kardeş tahim değil Taim Olacak yukarıdaki adres doğru Telefonu da ben vereyim 0 555 4989026 :o

Yorum

Aslında Taim de değil Taimura eli biraz yavaştır ama canı isterse süper iş çıkarır.

Yorum

Ustanın ismi bukelamun gibi herkes farklı biliyor...
          Ben de TAİM diye biliyordum...
          Adres aynen yazıldığı gibidir... :o

Yorum

ee yani bu topic nereye varıyor??
            tahim ya da taim usta iyi midir kötü müdür?aslen egzozcu mudur?araba egzozundan anlayıp motosiklete de el atayım demiş biri midir yoksa ezelden motosiklet egzozlarıyla mı uğraşır?egzozu sadece takar mı yoksa komple modifiyeden anlar mı?dynoya sokar mı aleti? vs. vs.

Yorum

evet bu tahinpekmez usta er5 in karizmasını ve gücünü bozmadan sesini açabilirmi?

Yorum

Yamakazi adlı kullanıcıdan alıntı:
                evet bu tahinpekmez usta er5 in karizmasını ve gücünü bozmadan sesini açabilirmi?
                hadi burdan yak
                ne dersiniz açabilir mi?

Yorum

adresi ve telefonu vermişler işte...
                  İzmir'de onun üstüne usta yok derler eksoz konusunda.
                  Elinde başka seçenek yok Benim motorada yapmıştı sesi baya gümbür gümbür olmuştu eski haline gör

Yorum

ayrı yetten ustamız super şasi dogrultur evet izmirde egzos ve şasi dogrultmada onun ustune yok ve ezelden beri motor egzosuyla ugrasan bı ustamız ıscılıgı super ee tabı buna gore parasıda tamamen duygusaldır taim abi

Yorum

clubrn nasılsn? iyi misn? her şey yolunda mı?
                      avatarın küçük geldi sayfaya. bi bilenden yardım iste istersen .)))

Yorum

clubrn,
                        Kartviziti de çok büyük taramışsın. Sayfa düzeni bozulmuş, kontrol et istersen.

Yorum

arkadaslar kusura bakmayın elımden geldıgınce amatorce bıldıgım konuda yardımcı olmak ıstedım sadece taim ustaya ulasa bılecek telefonları aldıysanız bence sorun yok elımdekı scannerla anca bukadar oluo kusura bakmayın haaa bıde avatar yuklemek bana ıskence oldu bılesnız onemlı olan tahınpekmez ustamıza ulasma yolları degılmı bosverın

Yorum

zen adlı kullanıcıdan alıntı:
                            clubrn nasılsn? iyi misn? her şey yolunda mı?
                            avatarın küçük geldi sayfaya. bi bilenden yardım iste istersen .)))
                            Arkadaş o avatar değil tanıtmak için koydugu resim...

Yorum

Lütfen bekleyin...
                            X