HERO YATAY

Daralt

Hafta sonu yaptıgım kaza...

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Hafta sonu yaptıgım kaza...

Hastaneden bu sabah geliyorum:
    Cuma günü hafif yorgun halde keyifli keyifli gezerken kendimi cumartesi günü hastanede buldum.
    Nasıl ve nerde kaza yaptıgımı bilimiyorum...hastanedede kalkdıgımda inanamadım kaza yaptıgıma.

Bugün beni eve bırakdılar,gördümki giydigim deri tulum parcalar halinde,ama kolumdaki kücük sıyrık ve hafıza kaybından baska bir seyim sansa yok.

Motorum polisde,bir kac gün sonra gidip göz atıcam ama... pek yakin zamanda motora binicegimi düsünmüyorum.

Lütfen motor sürerken yüksek zihinde olun, "ben süperspor-moto gp adamıyım,en fazla dizim yere deger" gibi emin olmayin.
    Beklemediginiz bir anda olabilir... ona göre daima dikkatli olun ve sakına motora yorgun yorgun binmeyin.
    Umarım bana olan şey size olmaz.

çok geçmiş olsun dostum.inşallah bikez daha yaşamazsın kaza bela,yorgunluk konusuna gelince çok haklısın benimde başıma geldi uzun yoldan gelmiştim tek sürücü yorulmuştum ama motoruda özlemiştim abim yorgunsun çıkma dedi tabi dinlemedik malum sonu hüsran...şükür bişey olmamıştı bana motorda 2000 liralık bi hasar.
    gerçekten yorgun binmemek gerekiyor herzaman pür dikkat...

Yorum

geçmiş olsun arkadaşım..
      son günler de o kadar dalgınım ve zihinen yorgunum ki çok kısa zaman içinde bir çok kaza atlattım ve bir kenara bıraktım motorumu, bir süre kullanmayacağım en azından kafam biraz daha yer yüzüne dönene kadar...
      kim olursanız olun dalgın yorgun alkollü ne araba ne motor kullanın arkadaşlar..
      tekrar geçmiş olsunn..
      Hızlı Yaşa - Genç Öl.. :MD:
      0RH +
      CBR 125R - Black
      Kawasaki ER6N - Black
      Yamaha FZ6 - Orange & Black
      CBF 1000 - Black

Yorum

offf, çok geçmiş olsun yaaa. Kafanı bi yere vurduğunu tahmin ediyorum, o şiddetle de bayılmışsın herhalde. Düşünmesi bile fena yapıyo adamı. Allah beterinden saklasın, seni sevenlerine bağışlamış ona şükür

Yorum

gecmis olsun onemli bir seyinin olmamasi sevindirici

Yorum

çok geçmiş olsun arkadaşım..

Yorum

büyük geçmiş olsun...

Yorum

Büyük geçmiş olsun ucuz atlatmana sevindim

Demek ki yurt dışında da motorcuya saygı yok öyle mi?

Yorum

gecmis olsun arkadas, buradan bu vesile ile donald duck amcanin bi paragrafini hatirlatmak istiyorum..

Motora her zaman nese, sevgi ile guvenle, iyi bir ruh hali ile binin. Alkol, uyusturucu, yorgunluk, uykusuzluk, bezginlik, can sikintisi, moral bozuklugu, "hicran yarasi" gibi durumlarda motora binilmez..."kafam bozuk abi, motora atlayim bi acilayim soole" diye kurulan cumleler, sansiniz varsa hastanede biter.

signatür: DL650 K5

Yorum

ironman666 adlı kullanıcıdan alıntı: İletiyi Gör
                    Demek ki yurt dışında da motorcuya saygı yok öyle mi?
                    şansa bir arabaya carpmadim yoksa durumum degişik olurdu... polis bana hastanede söylediki bir den motorun üstünden düşmüşüm iki bisikletci görmüş..

Yorum

Geçmiş olsun abi iyiki arabaya falan çarpmışmısın seni Allah korumuş İnşallah bir daha böyle olaylar yaşamazsın

Yorum

Çok geçmiş olsun...

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim

MDSK İLE GEÇEN DOLU DOLU
                          11 yıl 1 Ay
                          28 Temmuz 2003 ~ Ağustos 2014
                          -----
                          MDSK'NIN ARD ARDA 5 YIL "KLÜBÜN EN DELİ ÜYESİ ÖDÜLLÜ" ONAYLI DELİSİ
                          Levend Karpat "The Carriable Chaos"

Yorum

geçmiş olsun kardeşim

Yorum

gecmış olsun verılmıs sadakan varmış

Yorum

Lütfen bekleyin...
                              X