Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Usta SS ciler Cevap Versin Bu Nasıl Düşüş

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Usta SS ciler Cevap Versin Bu Nasıl Düşüş

Bu video sanırım verilmedi...ben ilk defa görüyorum...verildiysede kusura bakmayın artık tekrar izlemiş olduk...benim anlamadığım bu elemanın düşme şekli...henüz viraja bile yatmamış nasıl düşüyor anlamıyorum...acemi düşüşümü bu...teknik olarak hata nedir...yolda bişeymi vardı acaba...bi açıklarsanız sevinirim...özellikle usta makinacılar yazsın..işi bilen yazarsa sevinirim...

http://www.liveleak.com/view?i=542_1200084309

Motorcyclist crashing his Honda on a corner of the road

Between 2002 and 2006, 51% of all motorcycle fatalities and 31% of all motorcycle injuries occurred on corners.

9 out of 10 motorcycle crashes on corners occur when the rider loses control and crashes into another vehicle on the opposite side of the road or leaves the road and hits an object such as a tree or a railguard.

burada yüzdeler verilmiş burada ne anlatılıyor bunuda açıklarsanız zevinirim...saygılar...

ön teker le ilgili bi problem olması lazım mete_han abijim
    Bizde hayat 200 +'dan ve 10.000 devirden sonra başlar... !!!

Yorum

Re: Usta SS ciler Cevap Versin Bu Nasıl Düşüş

mete_han adlı kullanıcıdan alıntı:
      Motorcyclist crashing his Honda on a corner of the road

Between 2002 and 2006, 51% of all motorcycle fatalities and 31% of all motorcycle injuries occurred on corners.

9 out of 10 motorcycle crashes on corners occur when the rider loses control and crashes into another vehicle on the opposite side of the road or leaves the road and hits an object such as a tree or a railguard.

burada yüzdeler verilmiş burada ne anlatılıyor bunuda açıklarsanız zevinirim...saygılar...
      Honda'sini virajda yere yatiran motorcu

2002 ve 2006 arasinda olumlu motosiklet kazalarinin %51'i, motosiklet kazalarindaki tum yaralanmalarin %31'i virajlarda oldu.

Virajda yasanan her 10 motosiklet kazasindan 9 u, surucunun kontrolu kaybetmesi ve karsi seritten gelen aracla carpismasi veya yoldan cikarak agac veya bariyer gibi cisimlere carpmasi seklinde oluyor.

Ingilizcem pek iyi degildir fakat bunun gibi birseyler diyor. Yanlis cevirdiysem affola Ne ustayim, ne de SS ciyim ben de sadece ceviri yapayim dedim

Yorum

virajı alırken ön freni haddinden fazla sıkıyo olabilir..

Yorum

_alp_, evet bu yazı öyle diyor ben videoyu açamadm tam yorum yapamıcam
          sadece şu ki virajlarda daha soğukkanlı olunmalı bi motorcu en son freni düşünmeli sağ bileğin hayati önemi giriyor devreye

Yorum

eger yolda bır problem yoksa (yag mazot bozukluk vs gıbı) bence acemılıkten baska bısı kalmıyo usta racıngcı degılız ama 4 yıldır tourıng cıyız

Yorum

serkan_yenidunya adlı kullanıcıdan alıntı:
              ön teker le ilgili bi problem olması lazım mete_han abijim
              aynı kanıdayım metehan abi
              _alp_ tşkler abim
              netteki ing. convertörler bile senin kadar iyi değil
              ya kusura bakmayın usta ss ci deilim ama usta md li olabilirim

Yorum

abi bu video açılmıyoki

Yorum

Usta değilim zaten bende böyle düştüğüm için yazıyım dedim.adam mazottanmı kaydı bilemiyorum ama mazotta aynen böyle kayılıyor.bi bakıyon gidon gitmiş elinde direk asfalttasın

Yorum

serkan_yenidunya, frenleme diyosun yan...öne asılmış kaymış...bu kadar kolay demek ...

_alp_, sağolasın...

yc_, bende öyle düşündüm ama tecrübeli arkadaşlar herhalde daha net bilir diye düşünmüştüm...büyük makine tecrübesi başka...

sesginn, mehmet_16, abi link orda...imageshackların üzerini falan tıklamıyonuz dimi... :o

Biker_BoyzZ,

speedy_rider,

Yorum

bence yanlış bi yatış şekli olduundan bana ön lastik de bi problem war gibi gelmedi çünkü sorun adamda zaten ürkek gibi kullanıo

Yorum

yc_, katılıyorum on fren kıtlıyo bence

Yorum

mete_han, nereye tıklarsan tıkla image sitesi geliyo yaw.

Yorum

abim habuna bi tıkla bakalım
                            http://www.liveleak.com/view?i=542_1200084309

Yorum

Zeminin o bolgesinde kaygan bir madde yoksa frenaj hatasi bu. Belki viraja biraz hizli girdigini dusundu ve panikle on frene abandi. Baska bir aciklama olacagini sanmiyorum.
                              Ama buyuk ihtimal zeminde kaygan bir sey var.

Yorum

Lütfen bekleyin...
                              X