HERO YATAY

Daralt

Kaza Ve Sonrası Sigorta onarım tecrübelerim

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Kaza Ve Sonrası Sigorta onarım tecrübelerim

20 Ağustos 2011 akşam saatlerinde Balıkesire bağlı Avşa adasında akşam saatlerinde hatalı sollayan bir araçla kaza yaptım,aracım Honda CBR 125R ,,trafik polisini geçtim normal polis bile olmayan bir yere dakikalar sonra jandarma geldi arkadaşlarım onlardan önce gelip beni sağlık ocağına götürdüler neyseki kırık çıkığım yoktu. Çarpıştığım araç axa sigorta ben ise başak sigortalıydım ben sigorta şirketleri tarafından mağdur olmamaktı tek düşüncem....

şikatyetçi olmamam için
    karşılıklı kaza tutanağında bütün suçu üzerine aldı
    o aracının dağılan ön tanpon ve radyötrünü kaskodan yaptırdı
    ben ertesi gün başak sigortayı aradım ve aracım balıkesir honda servisine ücretsiz çekildi
    işlemlerle yakın ilgilendim ve 2000tl civarı onarım ücretini servise elden verdiğim gün axa hesabıma parayı yatırdı .k:
    İşlemler sırasında yapmanız gerekenler exper sigorta servis arasındaki bağı sürekli güncel tutun
    ve erken fatura kestirip expere göndermeye bakın
    bunu isterseniz yaparlar
    motorumun kaza ve onarım sonrası fotoğraflarını paylaşıyorum
    Allah kimsenin başına vermesin
    babamın sözünü artık daha çok benimsiyorum
    Trafikte karşındakini deli olarak bileceksin hele motorsiklet kullanıyorsan zır deli !!!

Uploaded with ImageShack.us

Geçmiş olsun.Sen ne kadar dikkatli olursan ol biri gelip çarpıyor.Ondan çok dikkat edilmesi lazım.Kazasız belasız sürüşler inşallah

Yorum

geçmiş olsun paylaşım için teşekkürler...

Yorum

büyük geçmiş olsun, sizde birşey olmamsı çok sevindirici
        :MD::MD::MD::MD: Ancak kendilerinden sonrakileri düşünebilenler milletlerini yaşamak ve ilerlemek imkanlarına kavuştururlar.
        K.Atatürk

Yorum

Büyük geçmiş olsun hocam.Babanın söylediği gibi herzaman tetikte olmalısın.

Yorum

Geçmiş olsun , Allah beterinden saklasın. Görebildiğim kadartıyla ayağınızda hafifi asfalt yanıkları var. günde 1 bardak kadar elma suyu içerseniz deriniz kendisini çok daha hızlı onaracaktır.

Bende bu konuda bir uyarıda bulanayım. Kaza tespit tutanağı düzenlerken, eğer elinizde kendiden karbon kağıtlı evrak yoksa veya tek nüsha var ve bunu fotokopi ile çoğaltıp karşılıklı payşlaşmayı düşünüyorsanız, kesinnlikle her iki evrağada yani hem orjinaline hemde fotokopi olana ıslak imza atmak gerekiyor. Yani orjinal nüshayı imzalayıp fotokopi çekmeyin. Sigorta şirketi kaza tutanağında ıslak imza olmadığı gerekçesi ile işleminizi askıya alabilir.

Dolayıysla orjinal nüshayı yazıp çizdikten sonra fotokopi çekin , sonra imzalayın. siyah kalem kullanırsanız ıslak imzamı yoksa fotokopimi kargaşası olmaması için mavi kalem kullanmak avantajınıza olur.

Yorum

çok geçmiş olsun. 2 bin liralık ne hasar oluştu motorda çok merak ettim. resimde sadece granaj kırılmış gibi görünüyor çünkü. aydınlatırsanız sevinirim.

Yorum

benimde kazam oldu agustosda.burda paylaşmıştımda durumumu. motorum 2 aydır servisde ve motor hazır olmasına rağmen param olmadığı için alamıyorum motorumu... karşı tarafın sigortası axa ve benim paramı hala yatırmadılar..2 hafta önce fatura kestirip yolladı servis ama aradığımda da sizi arıycaz diyip geri dönmüyorlar

Yorum

Lütfen bekleyin...
                X