Motor Delisi Motosiklet grubu, motosiklet etkinlikleri, gezileri, motor videoları, resimler, yarışlar, 2. ikinci el motosilet ilanları
Motomax

Kullanici Girisi

Hizli ara

Go Back   Motor Delisi Motosiklet grubu, motosiklet etkinlikleri, gezileri, motor videoları, resimler, yarışlar, 2. ikinci el motosilet ilanları > Motosiklet > Moto Vitrin

Moto Vitrin Marka ve Model incelemeleri,teknik özellikler,kıyaslamalar

Alt 23 Temmuz 2008, 01:17   #1 (permalink)

mehmet098 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben kanuni racer 200 almak istiyorum.motorun (+) ve (-) lerini yazabilecek varmı. motor nasıldır yedek parca sorunu varmı uzun yola cıkınca rahatmı vebenzer.

Son Mesajdan 1 dakika sonra eklendi:

yorumlarınızı bekliyorum.

MOTOSİKLETİNİZ NEREDE? ANLIK OLARAK GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

Sponsored Links
Motomax
Alt 23 Temmuz 2008, 01:19   #2 (permalink)

Gh0stRideR Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Tecrübeli Üye

Gh0stRideR - MSN üzeri Mesaj gönder

İyi diyen duymadım öle söliyim

Alt 23 Temmuz 2008, 02:25   #3 (permalink)

ironsedat Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben geçen kullanmak zorunda kaldım ve bu makinayı kullananlara acıdım

Alt 23 Temmuz 2008, 02:35   #4 (permalink)

Levend KARPAT Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Haber Editörü

Levend KARPAT - İCQ üzeri Mesaj gönder Levend KARPAT - AİM üzeri Mesaj gönder Levend KARPAT - MSN üzeri Mesaj gönder Levend KARPAT - YAHOO üzeri Mesaj gönder Levend KARPAT isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Sana Bazı Kişilerden Bazı Cevaplar....

1- o motoru gördün mü arkana bakmadan kaç, kaaç...

2- bence 3binytl verceğene üstüne biraz daha koy git bitane tertemiz 2.el cbr 125 al lokum gibi motor mübarek

3- mobilete bın daha iyi one ya enazından ömürlük yolda kalmassın

4- sıkça arıza yaptığını çok duydum..ilginç arızalar ama mesela birisini görmüştüm, durduk yerde vites pedalı kırılmıştı yerinde olsam pek ilgilenmezdim

5- dostum bırak bunları bence..temiz bi ikinci el twister bul ve al başın ağrımaz

6- 2. el al cbf150 cbf250 gt250 gtr250 ama o dediğin racer200 den uzak dur alıp üzüleceğine alma derim

7- SAKIN SAKIN SAKINNNN!!!

Umarım bu 7 kişiden alınmış 7 cevap sana yeterince AÇIK gelir

MDSK İLE GEÇEN DOLU DOLU
11 yıl 1 Ay
28 Temmuz 2003 ~ Ağustos 2014
-----
MDSK'NIN ARD ARDA 5 YIL "KLÜBÜN EN DELİ ÜYESİ ÖDÜLLÜ" ONAYLI DELİSİ
Levend Karpat "The Carriable Chaos"
Levend KARPAT isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Share on Facebook

Alt 23 Temmuz 2008, 04:32   #5 (permalink)

cuygur35 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Üye

arkadaşlar bazen yorumlarda inanılmaz acımasız olunuyor bunu görüyorum,tamam 200cc civarı çin motorlarının fiyatları biraz yüksek oluyor ama 1,500 ytl civarındaki 125-150cc lik scooterlar hakkında bu kadar acımasız konuşulunca üzülüyorum.bir laf var ne kadar ekmek o kadar köfte... 150cc iyi bir marka motorda alabilir arkadaşlar ama arada 3 bin ytl civarı fark oluyor ve bu durumda bu motorlar fiyatına göre iyi işler çıkarıyor bence.kendimde 125cc Presto 125-t7 model scooter var 3.cü yılı ve 9000kmde hiç sorun çıkartmadı diyebilirim ufak tefek sorunlar haricinde,kısacası hassas motorlar iyi bakmak gerekiyor,ayrıca yine Presto Texas 200 gs modelini kullanma şansım oldu çift silindir 30 bg güç üretiyor kullanan çok memnun benimde beğenimi kazanmış bir motor.motorsiklet geçmişim,honda beat,honda shadow,suzuki bandit şeklinde oldu ve açık yüreklilikle söylüyorum ki bu paralara güzelce binilebilecek motorlar var çin malı da olsa...
cuygur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Share on Facebook

Alt 23 Temmuz 2008, 07:24   #6 (permalink)

zulu1616 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşım motorun eksileri çok fazla, bak sıralayayım da sen karar ver
-vibrasyon çok fazla(yani titreşim)
-uzun yol yol yapamazsın çünkü yüksek hızlarda titreşim 4 kat artıyor
-çok fazla arıza veriyor, çünkü malzeme ve işçiliği kötü
-ben düzgün kullanırım sorun vermez deme durduğu yerde sorun çıkarıyor alet
-performansı kesinlikle çook kötü
-verilen parayı hak etmiyor, yani fiyat/performans oranıda kötü
-2. elini satman zor, vede çok değer kaybediyor 2. elde...

artıları ise:
+motor kalıplı duruyor, lastikleri kalın falan vs vs...
+kanuninin servis ağı yaygı, bol bol servislere gidebilirsin

başkada bi artısı yok motorun.
bence okadar para verme, racer 200 türk yapımı da değil, çin yapımı bilgin olsun
bu nedenle bu motordan uzak durmakta fayda var bence parana yazık olmasın al bi japon bak rahatına
zulu1616 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 24 Temmuz 2008, 00:46   #7 (permalink)

mehmet098 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. bu motorsikleti kullananlar yani sahipleri yokmu nette uzun süre binenler. bilgi verebilirmi. hepinize teşekkür ederim.

Alt 24 Temmuz 2008, 01:09   #8 (permalink)

depresif_motorcu Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Süper Üye

depresif_motorcu - MSN üzeri Mesaj gönder

bence onu alıcağına üstünekoy cbr125r al daha iyi

Alt 24 Temmuz 2008, 01:37   #9 (permalink)

celikay_41 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

celikay_41 - MSN üzeri Mesaj gönder

kocaman alet ama 5 para etmez
celikay_41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 11 Kasım 2009, 14:18   #10 (permalink)

WordoM Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim Demişsin Binenlere bir danışayım Ben 1 bucuk yıldır racer kulanıyorum cok tehlikeli kazalar yaptım motorun elciklerinin yanındaki cift taraflı saf celikler motorun tüm kısımını koruyor he kimisi dior 1 yıldan sonra hata veriyor sen eger gercek motor hastasıysan motoruna bakacam kardeşim sonucta binip kulanıyorsun geziyorsun Gecen Pınarbaşından geliyordum kaza yaptım ankara asfaltında hızım 80 filan vardı kamyonun sıkıştırmasıyla motoru altımdan fırlattım motor 10 metre süründü ve kalktım bindim ne motorumda bir şey yok eger bana sorarsan güzel motor cbr125 güzel motor ama tip olarak pek güzel degil ben gezmeyeyi seven biriyim oldugum yerde hic durmam hermzan uzun yolda kulanıyorum bir zararını ve beni yolda bıraktıgını görmedim .

mesleğinde ustalığa erişmemiş kimse, ilk denemelerini telef alınmasına acınmayacak malzeme üzerinde yapar.
Motorculukta acemi olan kimse, ilk denemelerini telef olunmasına acınmayacak çin malı motorda yapar.

Alt 11 Kasım 2009, 15:21   #11 (permalink)

SSerdark Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

SSerdark - MSN üzeri Mesaj gönder

ciddi ciddi ve biraz katı bir şekilde benim kullandığım bu motoru eleştiren herkese çookkk süper bir cevap verirdim ama malum halka açık bir ortam terbiyemi bozmayım
SSerdark isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 11 Kasım 2009, 16:22   #12 (permalink)

bay__GITARIST Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

kullanan lar var tabıde mali sorunu olan ınsan lar ne kulklanacaklar servislerı,ve parcaları motorun taksıtlerı fıyatında, olan japon mu ..? kullansınlar .. tamam eleştırıler var ama neden se ben kullandım demıyorlar .. hep duydukkk ...! denır komık ama japonlardan yaygın bır servıs agına sahıp parcalarıda ucuz tabırı caıze bakkalda bıle var, yakıtta da cimri egee başka..tekbır sorunu var silindir blogu cıkma bır 200 lük blok kullanılamıyo sadece kendı üretımı olacak ..bunlarda benden

heaa birde zincırı abuk subuk ses yapıyo sadece hepsi bu ..bencede bınılır sorun cıkarsadakı taalafısı okadar pahalıya malolmuyo..

Konu bay__GITARIST tarafından (11 Kasım 2009 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood
bay__GITARIST isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 11 Kasım 2009, 17:21   #13 (permalink)

kardeş72 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş72 - MSN üzeri Mesaj gönder kardeş72 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Çİn mali motorsİklete bİneceksen eĞer İlk bİr kaÇ ay Üreklİ civatalari kontrol ettİrİp sik yoksa altinda daĞilir ben kununİ rokko ve 150 seyhan kullandim tİtreŞİm Çok fazla dİkkat et

Alıntı:
kardeş72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çİn mali motorsİklete bİneceksen eĞer İlk bİr kaç ay Üreklİ civatalari kontrol ettİrİp sıkıştır yoksa altinda dağilir ben kununİ rokko ve 150 seyhan kullandim tİtreşİm çok fazla dİkkat et
pardon düzelme yapalım

Konu kardeş72 tarafından (11 Kasım 2009 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood
kardeş72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 08 Aralık 2009, 21:25   #14 (permalink)

druzwell Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Üye

racer 200 de 130 km/h gordum yola baktıktan sonra tekrar ıbreye baktım ve ıbre dusmeye basladı ama hızda kesılme yoktu km patlamıs velasılkelam 130 kusur goruosun ama uzun yollarda sana yetmıo,tıtresım cok war motorda,egsoz ve motor sesi beklentın olmasın 600 luk gibi, parcaları ucuz bakkalardada satılıo.! 5. vıteste on frenı fazla sıktıgım ıcın kendımı yolda suruklenırken buldum,vurdugum arabanın meksefe demiri tampon jant far ve sis pert oldu benım sadece grenajlar kırıldı kalkıp dewam ettim yoluma. Herkesin bıldıgı gibi KANUNİ Piyasanın TOFAŞ ı racer da ŞAHİN oluo yenı baslayan biriysen kafaya taktıysan alır kullanır öğrenir ve ( ÇÖP)'e atıp yuksek cc alırsın yada az daha para verır honda ws alıp öğrenir makul 1 fıyata satar CC yukseltırsın sana kalmıs.saygılar...

Alt 08 Aralık 2009, 22:25   #15 (permalink)

SSerdark Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

SSerdark - MSN üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
druzwell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
racer 200 de 130 km/h gordum yola baktıktan sonra tekrar ıbreye baktım ve ıbre dusmeye basladı ama hızda kesılme yoktu km patlamıs velasılkelam 130 kusur goruosun ama uzun yollarda sana yetmıo,tıtresım cok war motorda,egsoz ve motor sesi beklentın olmasın 600 luk gibi, parcaları ucuz bakkalardada satılıo.! 5. vıteste on frenı fazla sıktıgım ıcın kendımı yolda suruklenırken buldum,vurdugum arabanın meksefe demiri tampon jant far ve sis pert oldu benım sadece grenajlar kırıldı kalkıp dewam ettim yoluma. Herkesin bıldıgı gibi KANUNİ Piyasanın TOFAŞ ı racer da ŞAHİN oluo yenı baslayan biriysen kafaya taktıysan alır kullanır öğrenir ve ( ÇÖP)'e atıp yuksek cc alırsın yada az daha para verır honda ws alıp öğrenir makul 1 fıyata satar CC yukseltırsın sana kalmıs.saygılar...
hacım dalga mı geçiyon konu 2008 de açılmış

MOTOSİKLETİNİZ NEREDE? ANLIK OLARAK GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

SSerdark isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Paylaş

Etiketler
200, kanuni, racer, yardimmm

Seçenekler
Stil