Motor Delisi Motosiklet grubu, motosiklet etkinlikleri, gezileri, motor videoları, resimler, yarışlar, 2. ikinci el motosilet ilanları
Motomax

Kullanici Girisi

Hizli ara

Go Back   Motor Delisi Motosiklet grubu, motosiklet etkinlikleri, gezileri, motor videoları, resimler, yarışlar, 2. ikinci el motosilet ilanları > Motosiklet > MotorDelisi-GENEL

MotorDelisi-GENEL Motosiklet üzerine genel yazışmalar bu bölümde.

Konu Kapatılmıştır
Alt 26 Eylül 2009, 02:01   #31 (permalink)

firewall74 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Süper Üye

şerefsizzzzlerrrr

MOTOSİKLETİNİZ NEREDE? ANLIK OLARAK GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

firewall74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Share on Facebook

Sponsored Links
Motomax
Alt 26 Eylül 2009, 23:46   #32 (permalink)
motoHAN

motoHAN Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Gast

Allahtan da korkmuyor mu bu insanlar ya....Arkadaşım büyük geçmiş olsun fark etmişin hasarlı olduğunu

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Share on Facebook

Alt 27 Eylül 2009, 02:06   #33 (permalink)

CengizhanD Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Tecrübeli Üye

Alıntı:
KorNUman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olay Arkadaşın Anlattığı Gibiyse DüpeDüz Sahtekarlık , Fakat Yukarda Servisinde MEsajı Var..RTR'den Söz Bile Edilmediğini Yazmış...2 Mesajdan Birisi Doğru Değil Bunu Zaman GÖsterecek...Bana Kalırsa Bir Servis Asla Böyle Bir Şeyi Yapmaz...Yapmaz Ama Yaptı Diyelim...HEr Şeyini Kusursuz Olarak Yapar Fark Etme Riskini %1 E Kadar İndirir....

iyi Forumlar Dilerim...

Alt 27 Eylül 2009, 09:29   #34 (permalink)

ref35 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

ref35 - MSN üzeri Mesaj gönder

bu işte bir iş var

Alt 27 Eylül 2009, 10:34   #35 (permalink)

hayabusa_hasan Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayabusa_hasan - İCQ üzeri Mesaj gönder hayabusa_hasan - AİM üzeri Mesaj gönder hayabusa_hasan - MSN üzeri Mesaj gönder hayabusa_hasan - YAHOO üzeri Mesaj gönder

arkadaşın ismi neydi ben motoru tanırım haaaa bi de ybr leri apaydınlardanmı aldınız

Konu hayabusa_hasan tarafından (27 Eylül 2009 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.
hayabusa_hasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 27 Eylül 2009, 10:59   #36 (permalink)

kardeş72 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş72 - MSN üzeri Mesaj gönder kardeş72 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz ülkemizin her tarafında buna benzer sahterkarlar bulunur zannedersem

Alt 02 Ekim 2009, 16:24   #37 (permalink)

tvs_0127 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Yeni Üye

haklısın arkadasımm kesinlikle biz sarı apaçhiyi satlık etmedik onu sadece teşir icn koyduk mağazaya bazı konuyu bilmeyen arkadaşlarr yargısız infaz yapmışşş kimse kimseye zorlaa birşey satamaz .

Alt 02 Ekim 2009, 16:39   #38 (permalink)

_10_ur_ Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status: Eskişehir Organizatör

Alıntı:
xciting Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaw kardeşim satan onlar alan sizlersiniz tabi adam elindeki motoru neyse bilmyorum satacak beğenmesseniz almassınız olay bu kadar basit kendinizi fazla zorlamayın
bu kadarmı ? abi olurmu hiç ya adama zevk için boyandı diyor motor yatan motor

Herşeyden önce bırak ayıpı felan günah ya

Alt 02 Ekim 2009, 16:59   #39 (permalink)

hayabusa2785 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayabusa2785 - MSN üzeri Mesaj gönder

E şimdi satıcı da iddiaları yalanlıyor.

Bir grup da hemen olayı TVS YBR den üstündüre çevirmiş, yarası olan gocunur. Ben de iddia ediyorum YBR çok daha iyi

diye. Ama bunun tartışmasını başka başlıkta yapsanıza.

Alt 04 Ekim 2009, 02:13   #40 (permalink)

tek_teker_imam Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

tek_teker_imam - MSN üzeri Mesaj gönder

yaw olay sahtekarık olayı apache ybr den ii yada kötü olayı diil.haybusa2785 bu konu da haklı.heee gelelim asıl konuya servis yapmadım diyo arkadaş yaptı bi sahtekarlık var ama nerde ????ama kornuman güzel sölemiş walla

tarikbalki@hotmail.com
tarikbalki@gmail.com

0542 388 26 55
tek_teker_imam isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 12 Şubat 2010, 19:04   #41 (permalink)

inan Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

inan - MSN üzeri Mesaj gönder

yanlış anlama olmasın????

Alt 12 Şubat 2010, 20:02   #42 (permalink)

16FRT46 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

16FRT46 - MSN üzeri Mesaj gönder

bu sarı apache mi acaba*5. resimde olan...
TVS > Apache RTR > özel tararım rtr 160 piston var #15284939 - sahibinden.com
(tarafımdan yanlıs anlasılma olmasın lutfen..)

Alt 14 Şubat 2010, 15:35   #43 (permalink)

tarsus33 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
tvs_0127 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ARKADAŞLARR ADANA TVS BAYİSİ BENİM CEYHANLI ARKADAŞ BİRAZ ABARTMIŞŞ BİR DEFAA ÖYLEE BİR SARI MOTORUU BİZZ HİÇ SATLIK ETMEDİKK KENDİLERİNEE VE KESİNLİKLE BÖYLE BİR ŞEYY YOK BÖYLE BİR ŞEYİN OLDUGUNU İDDA EDEN VARSA BUYYURSUN GELSİN YÜZ YÜZÜ KONUSALIM HATTA TELEFONUMU VERİYORUM 0536 609 61 48 VE O CEYHANLI ARKADAŞ BENDEN 0 KM 2 ADET APEÇHİ ALDI KESİNLİK LE SARI RTR 160 LIK BİZDE VAR DEMEDİK ..... .... VE YBR İLE TVS yi kıyaslayan arkadaşlarr varr kesinliklee ybr tvs gibi olmaz bunu nerden biliyorsun diyenler vardır biz ayrıca GAZİANTEP İSLAHİYE ybr bayisiyiz tvs abeçhiye binen bana ciddiii anlamdaa desin ki ybr tvs den güzel kendisine 0 km ybr vereçem ve abartmıyorum ...
madem sen o motorun bayisisin neden motorun model adını doğru düzgün yazamıyorsun..yanlış yazmışsın apeçhi yazmışsın,abeçhi yazmışsın..demekki sen sattığın motoru bile tanımayan bir adamsın..bayi olsan ne olur olmasan ne olur...millete kazalı eski motoru yeniymiş gibi satmaya çalışman utanç verici..senden GICIK aldım..APACHE yazacaksın..doğrusu o..daha yazmayı bilmiyor birde bayi olmuş.

Alt 14 Şubat 2010, 15:58   #44 (permalink)

zion09 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi için sağol

Alt 18 Kasım 2010, 15:36   #45 (permalink)

alcan01 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
SAYAR MOTOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaŞlar Öncelİkle herkeze slmlar...arkadaŞlar bİz sayar motor olarak adana tvs-apache yetkİlİ servİsİyİz ama arakadaŞlarimizin yaŞadigi olay bİzlerle alakasi yok o hatayi yapan apache satiŞ bayİİsİnİn kendİsİne servİslİk taİn etdİgİ yetkİsİz motorsİklet tamİrcİsİnİn densİzlİgİ bunu yapan da drag motor bayİnİn de kabahatİ yok.tvs kullananlara duyrulur adana tvs apache yetkİlİ servİsİ sayar motordur.konuyu acan arkadaŞimiza İlgİsİnden dolayi teŞŞekkÜr ederİz bu konu bİzİm de canimizi sKTI....
sayar motormu
arkadaşlar bende sayar motordan başıma geleni anlatayım arkadaş bizle alakası yok diyip dürüst olduğunu anlatmaya çalışmış ama dinleyin
tvs motoru mu yeni almıştım karbüratörü arızalıydı bi kaç normal motorcu öle dedi.neyse dedim servisine götüreyim.daha iyi olur.avrupa arabamda olduğu gibi sandım servisi tvs için servise götür derler.bende gittim servise ama ne servis.arabamın servisi gibi bir yer beklerken normal bir motorcu çıktı karşıma.eline dandikten bir kağıt almış.serviş fişi yazıyor adı altında millete kitliyor paraları.30-50-100 tl.nese yok 2000km bakım yok 5000km bakım sanki avrupa araba ya.yaptığıda bişe olsa yağ değişim fren ayar fzlan fistan.yeni motorcum yemin ederim bunlara para bile almıyor zorla veriyorum.
nese bu motoru götürdüm direk dediki ne kadara aldın baya ucuz almıştım şaşırdı.bana 350-400 tlye yakın masraf çıkardı.daha sonra ufak tefek şeyler için gittim toplam bana 500 - 600 tlye mal oldu bu SAYAR MOTOR. ya dedim bu böyle gitmez.yine bir gün motoru bıraktım bu sayar motora dışarı bir yere gittim.yarım saat sonra geldim (erken geldim)geri geldim ne görsem 3 kişi full depo benzini horumla çekiyor.ben geldim paniklediler.ne oluyor dedim parçalar için benzin lazım dı dediler.daha öncede gittiğimde benzin fulldü aldığımda boş almıştım.
şimdi kendini savunacak olan arkdaşa soruyorum.
1-o kdar para alıyorsun 2-3 tl benzin parası cebinden ver parçaları kendi benzininle yıka
2-servisim diyorsun hangi servis müşterinin benzinini çekip parça yıkar
3-benzin lazımdı diyorsun benim değişen parçamı benzinle yıkamadın izledim.zaten yıkanacak bir parça değildi onlar
4-ben ordayken al alacaksan benzini niye gitmemi bekliyorsun
5-bana giderken neden söylemiyorsun her aldığında abi benzini aldık diye
6-deposu kaç kuruşa doluyor ki tenezzül ediyorsun
7- iki defa takip ettim ikisindede özellikle baktım depo eksikti
8-niye ben gelince benzini çekmeyi bıraktın panikledin
kısacası hakkım zehir zıkkım olsun.kimseye tavisye etmem.artık çoğu motorcu tvsden anlıyor.hemde zehir gibi motorcular var.bu sayarın istediği servis ücreti olayı yok.sayar 30-40 tl istiyor adamalar 5 tlye yapıyor.sayardan kurtulduğumdan beri 1 senedir motora doğru düzgün masraf etmedim.motorcuma 5 tl veriyorum 10 tl veriyorum silah gibi yapıyor servisten daha sağlam.
not : sayardan cvp yazacak arkadaş fala sinirlenme bunlar gerçek
öbür dünyada 2 elim yakanda olacak dar zamanda 500 tl kitledin bana bende sana kitlicem

MOTOSİKLETİNİZ NEREDE? ANLIK OLARAK GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

Konu Kapatılmıştır

Paylaş

Etiketler
adana, apache, ayip, bayisi, tvs

Seçenekler
Stil