MXGP Türkiye
H.O.G. Euro Festival 28 Nisan-1 Mayıs 2016 - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

H.O.G. Euro Festival 28 Nisan-1 Mayıs 2016

ETKİNLİKLER

H.O.G. Euro Festival 28 Nisan-1 Mayıs 2016

H.O.G. Euro FestivalUnutulmaz bir H.O.G. Euro Festival partisi için tüm hazırlıklar tamam.İşte festival programı

Harley-Davidson bir kez daha güneş altında dört eğlenceli gün için Golfe de St-Tropez’e koloni kuracak. St-Tropez’in özel sahil tesislerinden sahil boyunca etkinliğin yer alacağı kıyı kasabasına, etkileyici kır manzaralarına ve tepede bulunan muhteşem manzaralı Grimaud köyüne kadar, burası unutulmaz bir H.O.G. Euro Festival partisi için en harika ortamlardan birini oluşturuyor.

Her zaman olduğu gibi, ana sahne sahili egemenliği altına alacak ve her akşam canlı etkinlikler kalabalıkları eğlendirecek. Harley Village, satıcılar, bayiler ve custom ustalarından oluşan bir toplulukla birlikte zengin yemek ve içecek seçenekleri sunacak.

H.O.G. Euro Festival Cuma günü, ilgi sahilden başka yöne kayacak çünkü harika Grimaud köyüne doğru gidecek, burada Custom Motosiklet Şovunu seyredeceğiz. Her zaman popüler olan bu etkinlikte, Avrupa’daki en iyi custom’lar, kalabalık köy meydanında bir araya gelecek ve prestijli Şovun En İyisi ödülü dahil çeşitli kategorilerdeki ödüller için mücadele edecek. Sadece başkalarının şık motosikletlerini takdir etmek için geliyorsanız, Halkın Seçimi için oyunuzu vermeyi unutmayın!

H.O.G. Euro Festival Cumartesi, elbette, geçit töreni zamanı. Geçit töreni, trilyoner yatları ve ışıl ışıl V-Twin’lerin sıralandığı St-Tropez tesisi boyunca ilerlerken binlerce Harley-Davidson sürücüsü seyirci arasındaki yerinizi alın. Büyüleyici motosikletler sakin köyün parke taşlarla kaplı dar sokakları boyunca ilerlerken Grimaud halkı da hayranlıkla motosikletleri izlemeye çıkacak.

Yeni bir sürüş sezonu ufukta görünürken, geleneksel başlangıç etkinliği için tarihleri takviminize kaydettiğinizden emin olun. Mayıs’ta Fransa’nın güneyinde görüşmek üzere!

DENEME SÜRÜŞLERİ

H.O.G. Euro Festival için gelin ve deneme Alanında yer alan en yeni Harley-Davidson motosikletlerinden birini deneyin. Bu alan yine etkinlik sahasının yakınındaki araba parkında olacak. Yanınızda sürücü olmayan birini de getirmeyi unutmayın böylece Dyno Jumpstart’a binip iki teker üzerinde iyi vakit geçirebilir ve güzel Fransız manzaralarının tadını birlikte çıkarabilirsiniz.

REHBERLİ TURLAR

Çevreyi gezmek için çok özel Rehberli Turlar ayarladık. H.O.G. Euro Festival Bilgi Masasında kaydolun.

H.O.G. Euro Festival GEÇİT TÖRENİ

Sabah 8.30’dan itibaren diziliş.

Bayraklı Geçidi de içerir. Sonradan hayal kırıklığına uğramamak ve  geçit töreni bayrağınızı güvence altına almak için ön kayıt yapın. Geçitte grubunuzla birlikte ön sıralarda yer almak için H.O.G. Bilgi Masasından bayrağınızı almayı unutmayın.

16721 16736 16752

 

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top