MXGP Türkiye
Hells Angels’dan örnek davranış - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Hells Angels’dan örnek davranış

ETKİNLİKLER

Hells Angels’dan örnek davranış

Dünyaca ünlü Hells Angels Motosiklet kulübü Bosphorus Şubesi, barınak hayvanlarına yardım amaçlı bir organizasyon düzenleyerek bir çok canlının yardımına koşuyor.

Hells Angels Motosiklet Kulübü Bosphorus Şubesi, 14 Mayıs tarihinde motosiklet tutkunlarına yönelik üçüncüsü düzenlenecek olan motosiklet sürüşü ve partisinden elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacağını belirterek, “Buradaki amacımız motosiklet tutkunlarını biraraya getirerek Yedikule Hayvan Barınağı’nda kendilerine yardım eli uzanmasını bekleyen patili dostlarımıza destek olmaktır.” açıklamasında bulundu.

Sektörlerinde lider firmaların sponsorluğunda, çeşitli etkinliklerle beraber Canlı Müzik Grupları, Bikini Wash, DJ performansı ve Dans gösterileri gibi eğlence faaliyetlerinin de yer alacağı Poker Run organizasyonunda, Türkiye’de motosikletçi tarzına sahip kadınların bulunduğu ve taçlandırılması gerektiği fikriyle yola çıkılan “Biker Queen Turkey” adlı tarz yarışması da bu yıl ikinci kez düzenlenecektir.

*Hells Angels Motosiklet Kulübü Hakkında: Amerika’da kurulduğu 1948 yılından bu yana dünyanın en büyük ve en köklü motosiklet kulubüdür. Ülkemizde 2009 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine ve bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atmaya devam etmektedir.

Yorumlar

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top