MXGP Türkiye
Hero Filo ile motosiklette kiralama dönemi başlıyor. - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Hero Filo ile motosiklette kiralama dönemi başlıyor.

MOTO HABER

Hero Filo ile motosiklette kiralama dönemi başlıyor.

hero-filo

Hero Türkiye distribütörü Soysal Group bünyesinde kurulan Hero Filo, motosiklette hesaplı kiralama dönemini başlattı. Aylık 299 TL den başlayan fiyatlarla Türkiye genelindeki tüm firmalar motosiklet kiralayabiliyor. Kiralama yapan firmaların yakıt hariç motosikletin tüm vergi, eğitim, bakım, yol yardım, ikame araç, muayene, yedek parça ihtiyaçları yerinde karşılanıyor. Böylece işletme sahipleri filosu için hiçbir takip yapmadığı gibi sürpriz hiçbir harcama ile karşılaşmadan ve 2. El değer kaybı endişesi duymadan sorunsuz bir şekilde dağıtım yapabiliyor.

 

12 ay, 24 ay ve 30 aylık dönemler halinde kiralanabilen araçlara işletmenin ihtiyacına göre koruma barları, taşıma kutusu ve aparatları uygulanıyor. Yemek, paket, değerli evrak, su damacanası için özel donanıma sahip araçlar Hero Filo mobil ekipleri tarafından periyodik aralıklarla bakım hizmeti alıyor.

 

Kiralama uygulamasından belediye, kurye, posta, ilaç, gümrük, kargo şirketleri ve yemek servisi yapan restaurantlar yararlanabiliyor. Hero Filo, başta İstanbul olmak üzere birçok noktada kiralama hizmetine başladı.

İşletmeler hesaplı fiyatın yanı sıra Hero modellerinin düşük yakıt sarfiyatı avantajı nedeni ile kiralama yöntemini tercih ediyor.

ne var ne yok

Alper Ekmekçioğlu

Filo Kiralama yöneticisi

Alper.ekmekcioglu@heromotosiklet.com

0 216 311 93 93

www.herofilo.com

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top