MXGP Türkiye
İçindeki Sürme Ruhunu 150 NK İle Uyandır - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

İçindeki Sürme Ruhunu 150 NK İle Uyandır

YENİ MODELLER

İçindeki Sürme Ruhunu 150 NK İle Uyandır

150 NKUğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesinde 2011 yılında Türkiye motosiklet pazarına giriş yapan CF Moto, 2015 yılından kendi marka adı ile satışına başlanmasıyla birlikte, sektörde hızla yükselen bir ivme kazandı.

2016 yılının yeni ürünleri arasında yer alan 150 NK modeli “Şehrin Yeni Gözdesi” olarak Mart ayı itibari ile CF Moto’nun ürün gamında yerini alacak.

150 cc segmentinde rakipleri arasından sıyrılarak bir adım önde olmayı başaran 150 NK modeli, tasarımındaki dikkat çeken detayları ve göz alıcı rengi ile adından söz ettirmeye şimdiden başladı.

İçindeki sürme hissini uyandıracak ve seni harekete geçirecek özeliklere sahip 150 NK, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 149,4 cc motor hacmi ile maksimum sürüş konforu sağlarken, yakıt sistemi olarak kullanılan BOSCH EFI sistemi ile gaz tepkimeleri ayarlandı ve düşük yakıt tüketimi sağlandı.

150 NK’da, ihtiyaç duyabileceğin ne var ise tek bir gövde de buluştu.

Dayanıklılık ve sağlamlık hedeflenerek oluşturulan kafes şasi ile güçlü bir görünüm elde edilirken, mükemmel bir frenleme sağlamak için ise ön fren sisteminde 4 pistonlu hidrolik kaliper disk kullanılarak frenleme performansı arttırıldı.

Hem sportif, hem konforlu hem de dinamik…

Konforlu ve sakin sürüş keyfinden taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartmanı sağlayacak şekilde için tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri absorbe ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşatıyor.

Güç ve tasarım bir arada…

150 NK’nın gösterge panelinde ise; önemsediğin tüm bilgileri tek bakışta kolayca okumanı sağlayacak, net, geniş ve anlaşılır bir ekran görüntüsü tasarlandı.

150 NK’da bulunan bir diğer özellik ise: sürüş modu özelliği. Yolculuklarda gücün tamamen sende olacağı iki farklı sürüş modu sahip 150 NK ile yolculuğun kurallarını sen belirleyeceksin. İster ekonomi modu ile yolların keyfini çıkar ister sport modu ile heyecanı yaşa. Tercih tamamen senin!

Yollardaki bu gücün farkına varıp sende 150 NK farkını yaşamak istiyorsan; hemen bir CF Moto Yetkili Bayisine giderek daha yakından inceleme fırsatını yakala!

150 NK detaylı bilgi için TIKLAYIN !

150 NK VİDEO:

150 NK

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : YENİ MODELLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top