Connect with us

Motor Delisi

İntegral’in yeni reklam yıldızı: Kenan Sofuoğlu

MOTO HABER

İntegral’in yeni reklam yıldızı: Kenan Sofuoğlu

İntegral Menkul Değerler, dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’na 2015- 2016 dönemi için sponsor oldu.

Sponsorluk anlaşması, Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreni ile ilan edildi. Törende konuşan İntegral Menkul Değerler’in çatı kuruluşu Ulukartal Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal, milli motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu ile işbirliğinin çok anlamlı olduğunu söyledi. Ulukartal, milli değerlerine sahip çıkan bir şirket olarak başarılarını bu topraklarda yetişip kendini ıspatlayan bir sporcu aracılığıyla paylaşmayı çok arzu ettiklerini belirterek, anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olması temennisinde bulundu.

İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu ise, şirket olarak teknolojiye büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, altyapılarına ve hızlarına güvendiklerini söyledi. Milisaniye gibi çok kısa sürelerde işlemler yaptıklarını vurgulayan Memişoğlu, “Bu vizyon çerçevesinde bize en çok uyan sporcunun Kenan Sofuoğlu olduğunu düşündük” dedi.

Anlaşmadan hemen sonra yayınlanmaya başlayan Kenan Sofuoğlu’nun oynadığı İntegral reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz…

    [Google]  [pinterest]

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Reklam
To Top