Connect with us

Motor Delisi

Keanu Reeves’li Super Bowl Reklamı

MOTO HABER

Keanu Reeves’li Super Bowl Reklamı

Squarespace, aktör Keanu Reeves’in kendine ait motosiklet şirketi için web sitesi kurarken yaşadıklarını, reklam kampanyasına taşıdı.

Tam bir motosiklet tutkunu Keanu Reeves, bu tutkusunu bir adım ileri taşıyıp birkaç yıldır üreticilik işine soyunmuştu. Kişiye özel motosikletlerin tasarlandığı Arch Motorcycle’ın sahibi olan Reeves, şirketine ait web sitesini, insanların kendilerini ve markalarını en iyi şekilde yansıtmasına ve çevrimiçi varlıklarını oluşturmasına yardım eden Squarespace’le kurmuş. Squarespace, aktör Keanu Reeves’in kendine ait motosiklet şirketi için web sitesi kurarken yaşadıklarını, reklam kampanyasına taşıdı.

 

Keanu Reeves motosikletin üzerinde adeta sörf yapıyor.

Squarespace’in “Make It” başlığını taşıyan 3 serilik reklam filmlerinde, Reeves’in siteyi kurma aşamasında neler yaşadığını görüyoruz. Siteyi açıp açmama konusunda gelgitler yaşayan Reeves’in çölde motorun üzerinde ya da ateşin başında geçen monologları ve siteyi kurup cesaretlenmesinin ardın motosikletin üzerinde ayakta durarak gösteri yaptığı sahneler, ünlü aktöre daha fazla sempati duymamızı sağlıyor.

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top