Connect with us

Motor Delisi

Kenan Sofuoğlu ile Hakan Şükür kavgasına Enes Kanter’de katıldı

MOTO HABER

Kenan Sofuoğlu ile Hakan Şükür kavgasına Enes Kanter’de katıldı

kenan-sofuoglu-hakan-sukur-enes-kanter-12512

Kenan Sofuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan eski milli futbolcu Hakan Şükür hakkında sosyal medya hesabından ağır sözler kullandı.

Sofuoğlu, sosyal medya hesabından, ‘Rabbim halkımızdan ve Reis’imizden razı olsun dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Biz abdestimizi alip adam gibi ölmeye koştuk. Sakarya Valiliği önünde elinde silah olan askerlerle karşı karşıya geldik. Rabbim halkımızdan ve reisimizden razı olsun. Dimdik ayakta durduklari için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Ne mutlu bu vatan icin şehit olanlara’ yazdı.

Kenan Sofuoğlu’nun Hakan Şükür’e yönelik, “Sakarya’ya gelme, seni linç ederler” sözüne, Şükür cevap verdi. Tartışmaya basketbolcu Enes Kanter de dahil oldu.

Türkiye’nin yaşadığı darbe girişimi, Türk spor dünyasının tanınır isimleri arasında sert tartışmalara yol açtı. Hakan Şükür ve Kenan Sofuoğlu arasındaki söz dalaşına Gülen’e yakınlığı ile bilinen NBA oyuncusu Enes Kanter de katılınca tartışma farklı bir boyut kazandı.

İşte spor camiasına damgasını vuran isimler arasında yaşanan söz düellosu:

kenan-sofuoglu-125215

hakan-sukur-12512

enes

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Reklam
To Top