Connect with us

Motor Delisi

Kim haklı? Kenan Sofuoğlu mu? Hakan Çalhanoğlu mu?

MOTO HABER

Kim haklı? Kenan Sofuoğlu mu? Hakan Çalhanoğlu mu?

kim-hakliHurriyet.com.tr, Dünya Şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu arasında yaşanan ‘tanıyamama’ gerginliğini vatandaşlara sordu ve anket yaptı. Halkın büyük çoğunluğu Sofuoğlu’nu haklı bulurken, ortaya son derece ilginç cevaplar çıktı!

Supersport kategorisinde 4 kez Dünya Şampiyonu olan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Bayer Leverkusen’de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu arasında yaşanan ‘tanımama’ gerginliği gündeme bomba gibi düştü.

Almanya’ya giden Sofuoğlu, tanışmak için Whatsapp’tan mesaj gönderdiği Çalhanoğlu’nun kendisini tanıyamayıp, “Numaramı nereden aldın?” diye sorması üzerine sitemli biçimde, “Sıkıntı yok, sileriz kardeş’ cevabını vermiş ve sonrasında bu mesajları sosyal medyadan yayınlamıştı.
Halen takımı ile birlikte ABD’de kampta bulunan Hakan Çalhanoğlu daha sonra Kenan Sofuoğlu’nu telefonla arayıp gönlünü aldı ama sosyal medyaya yansıyan olay büyük yankı yarattı.

hurriyet.com.tr bu ilginç olayı sokağa taşıdı ve ‘Sarı Mikrofon’ ekibi aracılığıyla vatandaşlara, “Kim haklı?” diye sordu. Ortaya çok ilginç görüşler çıktı…


hurriyet.com.tr ayrıca bu konuyla ilgili ‘HurriyetSpor’ adresli Twitter hesabından bir anket düzenledi. 24 saatte 5 bin 769 kişinin oy verdiği ankette “Kenan Sofuoğlu haklı” sonucu çıktı. Oy verenlerin yüzde 61’i şampiyon motosikletçiyi haklı bulurken, Hakan Çalhanoğlu’nu haklı bulanların oranı yüzde 39’da kaldı.

568e4ec918c7730694143c2f

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top