Connect with us

Motor Delisi

Marc Márquez’in Yeni Motosikleti Hazır!

YARIŞLAR

Marc Márquez’in Yeni Motosikleti Hazır!

Repsol-Honda-RC213V

Repsol Honda’nın yeni bebeğinin üzerindeki örtüler kalktı. Márquez ve Pedrosa zirvede kalacak mı?

Geri sayıma hazır: Repsol Honda RC213V

2015’te Marc Márquez ve Dani Pedrosa yenilenmiş ve güçlenmiş Repsol Honda RC213V ile zirvedeki yerini korumaya çalışacak. Şampiyon Márquez üçleme peşine düşerken, yeni motosikletinde geçen seneden farklı olarak Red Bull logosunu da görebileceğiz.

En iyilerce test edildi!

240 beygir gücündeki 1000cc prototip, çifte MotoGP Dünya Şampiyonu Casey Stoner’ın yardımlarıyla geliştirildi. Márquez ve Pedrosa’nın sürece katılımını da düşünecek olursak, kullanılan bilgi rakipsiz düzeyde diyebiliriz.

geri-sayıma-hazır-repsol-honda-rc213v

Márquez üçlemeyi tamamlayabilecek mi?

Márquez, RC213V üzerinde son iki sezonu domine etmişti. Duble şampiyonluk sonrası ilk kez MotoGP pistlerine dönüşü ise bu hafta Malezya’daki testlerde gerçekleşecek.

kazanmanın-anahtarı-bu-ikilinin-ellerinde

Yoksa 2015, Pedrosa’nın yılı mı olacak?

MotoGP’de Repsol Honda ile onuncu sezonuna giren Pedrosa 26 yarış kazandı ve tam 94 kez podyumda kendine yer buldu. Yoksa şampiyonluğun zamanı geldi mi? Hep birlikte göreceğiz.

márquez-üçlemeyi-tamamlayabilecek-mi

 

Kazanmanın anahtarı bu ikilinin ellerinde

2015 sezonu Repsol Honda’nın da 21. yılı olacak. Mick Doohan, Alex Criville, Valentino Rossi, Nicky Hayden, Casey Stoner ve Marc Márquez gibi şampiyonların tamamı bu 21 yıllık tarihe sığdı.

 

 

MotoGP’de bu yıl Red Bull teması genişleyecek

MotoGP’nin artık markalaşmış turuncu-beyaz Repsol Honda görüntüsü, bu yıl Red Bull renklerinden de destek alacak. 2006’dan beri sürdürülen Red Bull-Honda işbirliği bu yıldan itibaren yeni bir boyut kazanıyor. Red Bull 2015 ile birlikte aynı zamanda takımın enerji içeceği sponsoru da oluyor.

motogp-de-bu-yıl-red-bull-teması-genişleyecek

 

Kaynak: redbull.com

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : YARIŞLAR

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top