MXGP Türkiye
Mondial web sitesini yeniledi ! - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Mondial web sitesini yeniledi !

MOTO HABER

Mondial web sitesini yeniledi !

mondial. ana görsel

Uğur motorlu Araçlar’ın lokomotif markası Mondial, www.mondialmotor.com.tr web adresini ziyaretçileri, kullanıcıları ve iş ortakları için yeniledi.

Kullanıcı dostu olan Mondial daha iyi hizmet verebilmek adına web adresini güncelledi. Daha dinamik ve zengin yapıya sahip olan web sayfasında ürünler ve bayiler hakkında edinmek istediğiniz tüm bilgilere daha kolay ulaşabilme imkanı sunuyor. Mondial marka ürünlerinin (Touring, Scooter, Cub, Atv, Cross, Enduro) teknik özellikleri ve ürün tanıtımlarına ulaşabilir aynı zamanda ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilrsiniz. Aynı zamanda E-Mon markası elektrikli scooter modellerine ve CF Moto modellerine yönlendirme alanı da site içerisinde mevcuttur.

Her daim müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışan, 10 yıldır kesintisiz Motosiklet Sektöründe Satış Lideri olan Mondial, kullanıcılarına hakkında daha detaylı bilgi vermek için zengin içeriğe sahip Kurumsal bölümü, satış, servis ve bayilik için gerekli formlara ulaşabilmek için Satış&Servis bölümü, motosiklete dair gerekli bilgiler edinebilmek, talep ve önerilerinizi bırakabileceğiniz Müşteri Hizmetleri bölümleri ile ve daha bir çok ayrıntıya ulaşabilmek için yenilenen yüzüyle www.mondialmotor.com.tr web adresine bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.mondialmotor.com.tr

mondial web 1

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top