MXGP Türkiye
MOTOBIKE İSTANBUL 10. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

MOTOBIKE İSTANBUL 10. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR

MOTO HABER

MOTOBIKE İSTANBUL 10. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor. 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Şubat 2017’de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul 10. yılında her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçecek.

“Trafikte biz bir aileyiz”

Motobike Istanbul’un ana destekçilerinden Moted’in trafikte yol güvenliğinin arttırılmasına dikkat çekmek için hazırladığı “Trafikte biz bir aileyiz” kampanyası da fuarın öne çıkacak bir teması olacak.

Etkinlikler, seminerler ve atölye çalışmaları ile “Motobike Academy” bu yıl yine dopdolu

Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak.

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar. Ayrıca, ödüllü “gymkhana” yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Birkan Polat | Duke 200

Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

Motobike Istanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma

günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satışa sunuldu. Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak.

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

“Motorcu dostu istasyon” kampanyası ile sektöre duyarlılığını gösteren Aytemiz’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuar, yine dünyanın önde gelen markalarının en yeni modellerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson ve son yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da bu sene fuarda yerlerini aldı. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul ise bu sene Motobike Istanbul’a sponsor olarak fuar ziyaretçilerine özel aktiviteler hazırlayacak.

Ayrıntılar Motobike Istanbul’un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.

Destekleyenler

BİSED – Bisiklet Endüstrisi Derneği

MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği

MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği

Daha fazla bilgi için: www.motobikeistanbul.com

Her sene olduğu gibi MOTOR DELİSİ KULÜBÜ Türkiye’ nin her bölgesinden gelen üyeleriyle MotoBike İstanbul Fuarındaki standında üyeleriyle buluşacak.

FUAR ALANINA ULAŞIM İÇİN TIKLAYIN

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top