MXGP Türkiye
Hells Angels'dan örnek davranış - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Hells Angels’dan örnek davranış

ETKİNLİKLER

Hells Angels’dan örnek davranış

motor delisiDünyaca ünlü Hells Angels Motosiklet kulübü Bosphorus Şubesi, barınak hayvanlarına yardım amaçlı bir organizasyon düzenleyerek birçok canlının yardımına koşuyor.

Hells Angels Motorsiklet Kulübü Bosphorus Şubesi, 28 Mayıs tarihinde motosiklet tutkunlarına yönelik ikincisi düzenlenecek olan motosiklet sürüşünden elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacağını; ” Buradaki amacımız motosiklet tutkunlarını biraraya getirerek Yedikule Hayvan Barınağı’nda kendilerine yardım eli uzanmasını bekleyen patili dostlarımıza destek olmaktır.” açıklamasında bulundu.

Hudson ana sponsorluğunda canlı müzik, Bikini Wash, DJ performansı ve dans gösterisi gibi eğlence faaliyetlerinin de yer alacağı Poker Run organizasyonunda, Türkiye’de motosikletçi tarzına sahip kadınların fikriyle yola çıkılan “Biker Queen” adlı bir tarz yarışması da bu yılı ilk kez düzenlenecektir.

*Hells Angels Motosiklet Kulübü Hakkında: Amerika’da kurulduğu 1948 yılından bu yana dünyanın en büyük ve en köklü motosiklet kulubüdür. Ülkemizde 2009 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine ve birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmaya devam etmektedir.

Poker Run Poster

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top