Connect with us

Motor Delisi

Motosiklet ile sörfün buluşması

Özel Tasarımlar

Motosiklet ile sörfün buluşması

motosiklet-surfBMW’nin efsane klasiği Scrambler modeli sörf tutkunları için modifiye edildi ve ortaya Path 22 çıktı. İki silindirli boxer motoru, akrapovich eksozu ve alüminyum jantları ile göz kamaştıran motosiklet büyük ilgi topladı.

Hayatta tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri bir araya getirmek bazen çok zor olabilir. Örneğin sörf tutkunusunuz ama aynı zamanda motosikletten vazgeçemiyorsunuz. BMW bu sorununuza müthiş estetik bir çözümle geliyor. Klasik Scrambler modeli sörf tutkunları için modifiye edildi ve ortaya Path 22 çıktı. Adını Fransa’nın Atlantik kıyısında arabaların giremediği bir plajdan alan bu modern klasik BMW, sağ tarafında monte edilen alüminyum ve deri malzemeden 2 adet taşıyıcı ile motorsikletinize sörf tahtanızı bağlayabilme imkanı tanıyor.

Kaynak: postkolik.com

007 bmw-concept-path-22-is-a-surf-ready-r-ninet-photo-gallery_4 bmw-concept-path-22-is-a-surf-ready-r-ninet-photo-gallery_10 bmw-concept-path-22-is-a-surf-ready-r-ninet-photo-gallery_11 bmw-concept-path-22-is-a-surf-ready-r-ninet-photo-gallery_14

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : Özel Tasarımlar

Reklam
To Top