MXGP Türkiye
Razgatlıoğlu, Kawasaki Puccetti Ekibi ile WorldSBK'da Yarışacak - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Razgatlıoğlu, Kawasaki Puccetti Ekibi ile WorldSBK’da Yarışacak

MOTO HABER

Razgatlıoğlu, Kawasaki Puccetti Ekibi ile WorldSBK’da Yarışacak

Razgatlıoğlu, Kawasaki Puccetti Ekibi ile WorldSBK’da Yarışacak

Birçokları için sürpriz değil, ancak 2018 yılında Toprak Razgatlıoğlu WorldSBK kategorisine geçiş yapıyor. Bu yıl, STK 1000 şampiyonası ikincisi olan Toprak  Kawasaki Puccetti Ekibi ile WorldSBK’da Yarışacak.

Toprak Razgatlıoğlu

Toprak Razgatlıoğlu, 2017’de Dünya Superbike şampiyonluğunun STK 1000 sınıfında etkileyici bir sezon geçirmişti. 21 yaşındaki Razgatlıoğlu bu yıl Superstock 1000’de Michael Ruben Rinaldi ile şampiyonluk savaşı vermiş ve Magny Cours pistindeki yarışa katılamamasının ardından şampiyonluğu sadece sekiz puanla kaybetmişti.

Puccetti Kawasaki takımı, önümüzdeki sezon yarışacakları tek sürücünün Superstock 1000’de yarışan temsilcimiz Toprak Razgatlıoğlu olacağını açıkladı.

 

Razgatlıoğlu gelecek yıl Superbike’a adım atacak ve bu yıl sezon boyunca Randy Krummenacher, Anthony West ve Sylvain Guintoli gibi isimlerle yarışan Puccetti takımıyla tam sezon mücadele edecek.

Razgatlıoğlu, “Gelecek yıl Superbike şampiyonasına katılacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Birkaç sezondur Puccetti takımıyla birlikte yarışıyorum ve burada çalışan insanların ne kadar profesyonel olduğunu biliyorum.”

“Bu fırsattan ötürü Manuel Puccetti ve Kawasaki’ye teşekkür etmek istiyorum ve Kasım ayı sonunda Jerez’de yapılacak ilk kış testini sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top