MXGP Türkiye
Red Bull 111 Megawatt 2017 Başlıyor! - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Red Bull 111 Megawatt 2017 Başlıyor!

MOTO HABER

Red Bull 111 Megawatt 2017 Başlıyor!

Red Bull Sea to Sky’dan önceki bu son durak 9 – 10 Eylül’de Polonya’da start  alacak.

 

Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool

Doğu Avrupa’nın en büyük Hard Enduro etkinliği için geri sayım sona erdi. Dördüncü kez Hard Enduro takvimini şenlendirecek Red Bull 111 Megawatt için artık her şey hazır. 28 – 30 Eylül arasında Kemer’de düzenlenecek Red Bull Sea to Sky öncesi son durak olacak etkinlik Belchatow yakınlarındaki Kleszczow’da bulunan PGE Kömür Madeni’nde start alacak. Gelin şimdi yarışta bizi nelerin beklediğine göz atalım.

Final yarışından bir manzara
© LUKASZ NAZDRACZEW/RED BULL CONTENT POOL

Red Bull 111 Megawatt’ta 1200 endurocu gazı kökleyecek

Taddy Blazusiak’ın imza etkinliği ile başlayacak günde, daha sonra tam 1200 endurocu start noktasında yerlerini alacak. Aynı anda gaza basıp tozu dumana katacak yarışçılar en hızlı 500 isim arasına girmeye çalışacak.

Taddy Blazusiak © TOMEK GOLA/RED BULL CONTENT POOL

 

Cumartesi günkü yarış bir nevi sıralama turu işlevi görüyor. 1200 endurocu içinde en hızlı 500 isim Pazar günü koşulacak final yarışında olmaya hak kazanack.
Bu sefer parkur daha uzun sürecek ve yarışçılar madenin tamamen yeni alanlarına girecek. Final gününde en alçak yer ile en yüksek yer arasında yaklaşık 150 metrelik bir fark olacak. Günü en önde tamamlayan isim Red Bull 111 Megawatt’ta zafere ulaşacak.

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top