Connect with us

Motor Delisi

Red Bull Sea to Sky Yarın Başlıyor!

ETKİNLİKLER

Red Bull Sea to Sky Yarın Başlıyor!

Red Bull Sea to Sky 2017  Basına Tanıtıldı.Bu sene sekizinci kez düzenlenecek dünyanın en eğlenceli extreme enduro yarışı öncesinde organizatörler ve favori yarışçıların katılımıyla bir basın toplantısı düzenlendi.

 

© MAHMUT CİNCİ

Red Bull Sea to Sky’da aksiyonun başlamasına az bir süre kala bir basın toplantısı düzenlendi. Hem organizatörlerin hem de favori yarışçıların hazır bulunduğu toplantıda bu seneki organizasyonun ayrıntıları hakkında bilgiler verildi.

 

Toplantıya katılan Kemer Kaymakamı Dr. Mustafa Cihad Feslihan, Red Bull Sea to Sky hakkında, “Umarım kazasız belasız, keyifli bir yarış olur. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim,” açıklamasını yaptı. Kemer Enduro Motosiklet Kulübü başkanı Semih Özdemir ise “27 farklı ülkeden yarışçı burada. Türkiye’de enduro sporunun gelişmesi ve sevilmesinde çok büyük katkısı bulunan bu uluslararası yarışa Kemer’de ev sahipliği yapmak mutluluk verici” dedikten sonra etaplar hakkında da bilgiler verdi.

 

XVenture’den Martin Freinademetz ise “Biz soğuktan ve yağmurdan geliyoruz. Burası ise her daim sıcak ve güzel. Kış başlamadan önce burada olmak ve yazı burada bitirmek güzel,” diyerek bir bakıma Red Bull Sea to Sky’ın aynı zamanda en eğlenceli enduro yarışlarından biri olduğunun altını çizdi.

 

Mustafa Cihad Feslihan “Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ve sponsorların destekleriyle her sene bu zamanlar bu güzel organizasyona Kemer ev sahipliği yapıyor. Biz de yarışı izleyeceğiz. Umarım keyifli bir yarış olur. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.”

 

Jonny Walker © MAHMUT CİNCİ

 

Aksiyon basın toplantısnda başlar…
© MAHMUT CİNCİ

Toplantıda Alfredo Gomez, Graham Jarvis, Jonny Walker ve geçen yılın şampiyonu Lars Enöckl de hazır bulundu ve birbirlerine şans dilediler. Ardından enduro yıldızları toplantının yapıldığı bahçede akrobatik bir şova imza atarak yarış öncesi sıra dışı bir ısınma turu gerçekleştirdiler.

 

Kaynak: Red Bull

Yorumlar

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top