MXGP Türkiye
RX3i Evo Bozdağ Kampı 23-24 Nisan tarihlerinde düzenleniyor - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

RX3i Evo Bozdağ Kampı 23-24 Nisan tarihlerinde düzenleniyor

ETKİNLİKLER

RX3i Evo Bozdağ Kampı 23-24 Nisan tarihlerinde düzenleniyor

kRx3i Evo Türkiye’nin organize ettiği bu yıl ilki düzenlenen BOZDAĞ KAMPI’na, Rx3i Evo kullanıcıları ve tüm motosiklet severler davetli.

2000m rakımdaki muhteşem doğasıyla meşhur Ödemiş’in Gölcük beldesinde 23-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu etkinlik, katılımcılara göl kenarında harika bir kamp yapma fırsatı sunarken, festival tadında geçecek 2 gün vaad ediyor.

Tüm motosiklet severleri bu festival ile bir araya getirip, eğlenceli bir Bozdağ Festivali amaçlayan “Rx3i Evo Türkiye” ekibi, ödüllü yarışmalar, sürpriz hediyeler ve çeşitli aktiviteler ile unutamayacağınız anılar oluşturacak bir ortam sunuyor.

Cumartesi günü sabah 08.00 gibi İzmir’in şirin ilçesi Ödemiş Salı Pazarı mevkiinde toplanacak olan Rx3i Evo Türkiye Ekibi, tüm katılımcıların gelmesiyle birlikte, öğle saatlerine doğru “23 Nisan Cumhuriyet Korteji” gerçekleştirilecek. Günün anlam ve önemini belirten kortej sonrasında Ödemiş’in tarih kokan köyü BİRGi’ye doğru yola çıkılacak.

Zamana yolculuk yapacağınız ve sizi 200 yıl öncesine götürecek olan tarihi Birgi Köyü’nü gezdikten sonra toplu bir şekilde Gölcük Festival alanına doğru yola çıkılacak. Muhteşem virajlar ve muhteşem doğasıyla meşhur Bozdağ yollarında, doğanın ve gurup sürüşün keyfi yaşanıp, kamp alanına varış sağlanacak.

Kamp alanına ulaşıldıktan sonra çadırların kurulumu gerçekleştirilecek. Akşama yakılan kamp ateşi etrafına toplanan tüm katılımcılara, muhteşem göl manzarası eşliğinde SUCUK PARTİSİ ve Sponsor UMA (Uğur Motorlu Araçlar) / Mondial Mühendisleri tarafından “Ürün Kullanım Ve Pratik Bakım Eğitimi” verilecek. Hoş sohbet, muhabbet, müzik ve sponsorun kazananlara sürpriz hediyeler vereceği oyunlar ile gece tamamlanacak.

24 Nisan sabahı göl kenarında doğal ürünler ile yapılan açık büfe kahvaltının ardından ilk toplantıyı tamamlayan motosiklet severler, yapılacak yarışmalar ve kazananlara sunulacak hediyeler ile birlikte güzel anılarla kamp alanından ayrılacak.

Doğa ile başbaşa olup, kıyasıya eğlenmek istiyorsanız siz de bu etkinlikteki yerinizi alınız.

Detaylı bilgi için, https://www.facebook.com/events/973690376001497/ adresini takip ederek bilgilere ulaşabilirsiniz.

içerik

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : ETKİNLİKLER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top