Connect with us

Motor Delisi

Star Wars hayranları için ışın kılıçlı motosiklet

MOTO HABER

Star Wars hayranları için ışın kılıçlı motosiklet

star-warsUzun zaman önce uzak bir galakside… Galaktik İmparatorluk’un artık yeryüzüne inen isyancıların peşine düşmek için bir araca ihtiyacı vardır. TIE Fighter’ların, podracer’ların yetmediği bu çetin Dünya koşullarında Sith Lordu’nun imdadına Ural Motorcycles yetişir. Ve yeryüzünün en karanlık aracını Darth Vader’ın huzuruna sunar.

Washington merkezli motosiklet üreticisi Ural Motorcycles, içindeki karanlık gücü ortaya çıkardı. Gücün uyanmasına da bu kadar az bir süre kalmışken Star Wars hayranlığını artık gerçek bir ürüne dönüştürmek isteyen üretici Darth Vader temalı bir motosiklet geliştirdi. Genellikle sepetli motosikletler üreten firma, Dark Force adını verdiği motorunu da bu şekilde tasarladı. Simsiyah parlak gövdesi, çıplak motor bloğu, LED aydınlatmaları ve sürücüyle sepet arasında yer alan, her an kapıp savaşmaya hazır gerçek ışın kılıcı Dark Force’un en güçlü silahlarından.

749 cc’lik iki silindirli motoru 41 beygir güç üretiyor. Yalnızca 25 adet üretilen bu karanlık gücü elde etmek için 25 bin doları gözden çıkarmak gerek.

Kaynak: LOG

star-wars-ural-motorcycle-1 star-wars-ural-motorcycle-2 star-wars-ural-motorcycle-3 star-wars-ural-motorcycle-4 star-wars-ural-motorcycle-5[Google][pinterest]

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top