MXGP Türkiye
STK 1000 3. antrenmanda Toprak düştü! - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

STK 1000 3. antrenmanda Toprak düştü!

MOTO HABER

STK 1000 3. antrenmanda Toprak düştü!

2017 Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası’nda mücadele eden temsilcimiz Toprak Razgatlıoğlu, Fransa’da gerçekleştirilecek sezonun 8. yarışı öncesinde koşulan 3. antrenman seansında düştü, omuzu çıktı.

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu‘nun, Fransa’da sıralama antrenmanı sırasında omzu çıktı. 30 dakika süren 3. antrenman seansı, ıslak zemin şartlarında koşuldu. Seansı 2:01.691’le Yamaha’dan Florian Marino ilk sırada tamamladı. Seneye Superbike’ta yarışacak genç gururumuz Toprak, seansın 10. dakikasında 13. virajda düştü ve seansı 26. sırada tamamladı.

Avrupa SuperStock1000 Şampiyonası için Fransa’da bulunan genç pilot, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Bugün antrenmanda düştüm, omzum çıktı. Kendim yerine takmaya çalıştım ama takamadım. Doktorlar baktılar ve yerine taktılar. Şükür fazla bir şeyim yok ama tekrar çıkma olasılığı olduğu için yarışmama izin vermediler. Bu üzüntü yetmiyormuş gibi Kenan abi düştü ve 3 kırığı var. Bu hafta çok kötü geçiyor ama hayırlısı. Olacağı varmış. Şimdi özel uçakla Türkiye’ye dönüyoruz. Herkese çok teşekkürler.” 

 

 

Kawasaki Puccetti takımı adına yarışan Toprak, Avrupa SuperStock1000 Şampiyonası’nda liderlik mücadelesi veriyordu. 20 yaşındaki milli sporcu, sezonun bitimine iki yarış kala liderlik koltuğunda oturan İtalyan Michael Ruben Rinaldi’nin 8 puan gerisinde, 114 puanla ikinci sırada bulunuyor.

Toprak Razgatlıoğlu’na  motordelisi.com olarak geçmiş olsun diyor, en kısa sürede pistlere dönmesini  diliyoruz.

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top