Connect with us

Motor Delisi

Tek şarjla 200 km’ ye kadar Super Soco

MOTO HABER

Tek şarjla 200 km’ ye kadar Super Soco

200 km’ye kadar yolu bedava gidecek 15 Mart’ta Türkiye’de 11 bin 500 TL’ye 200 kilometre menzile sahip Super Soca isimli yüzde 100 elektrikli motosikletler satışa sunulacak. Motosikletin bataryaları evde 6 saatte şarj edilebiliyor.

 

Kuralkan Motorlu Araçlar bu yıl fuara yeni elektrikli motosiklet markası Super Soco ile katılıyor. Yeni nesil lityum iyon pillerden oluşan çift batarya ile 200 kilometreye, tek batarya ile de 100 kilometreye kadar yol yapabilen Super Soco motosikletler fuarda TS ve TC olmak üzere 2 modeli ile yer alacak. TS ve TC modelleri 17 inçlik arka tekeri içine entegre edilmiş elektrik motoru ve yüksek teknolojili bataryalar ile 2400 W güç üretiyor. Elektrikli motosikletler 15 Mart’tan itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. TS’in fiyatı 11 bin 400 TL, TC’nin fiyatı ise 12 bin 900 TL olacak.

“Geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kuralkan Holding Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem Ata, elektrikli motosikletlerin başta İstanbul olmak üzere yoğun trafiğin yaşandığı büyük kentlerde çevreci ve ekonomik özellikleriyle ideal bir ulaşım aracı olacağına dikkat çekerek “Biz elektrikli motosikletleri pazara sunarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Günde 50-60 km. yol yapanlar için her açıdan uygun olan Super Soco motosikletlerimizin bakım maliyetleri de neredeyse sıfıra yakın. İleri teknoloji ile üretilen bu motosikletler otomobil ehliyeti ile de kullanılabilecek. Bunu da bir avantaj olarak görüyoruz” dedi.

 

“Trafik sorununa çözüm arayanlar için”

Ata, hızla yükseliş trendi gösteren Türkiye motosiklet pazarına diğer modellerin yanında elektrikli Super Soco ile de yeni bir soluk getireceklerini de sözlerine ekleyerek “Super Soco’yu internet üzerinden satışın yanında, ilk etapta 20 teslimat noktasında da satışa sunacağız. Trafiğin yoğun olduğu iller ve yazlık bölgelerden satın alma talebinin daha yoğun olacağını öngörüyoruz. İlk yıl için 750-1000 adet aralığında bir satış hedefimiz bulunuyor. Batarya dahil tüm parçaları 2 yıl garanti kapsamında olan Super Soco modellerinin hedef kitlesi, hız konusunda iddiası olmayan, keyifli ve kısa mesafeli gezileri tercih edenler ve trafik sorununa çözüm arayanlar olacak” şeklinde konuştu.

“Yüksek erformans ve enerji tasarrufu”

Elektrikli motosikletin bataryası istenildiği takdirde yerinden çıkarılıp ev veya işyerlerinde 6 saatte şarj edilebiliyor. Süper Soco’daki BMS Akıllı Pil Yönetimi Sistemi ile yüksek performans ve enerji tasarrufu sağlanırken pil bilgileri de anlık olarak takip de edilebiliyor.

Şık tasarımının yanında güvenlikten de taviz vermeyen Süper Soco güvenli ve verimli bir fren imkanı sağlıyor. LED farlar, gece ve gündüz kolaylıkla görünüm sağlıyor. Arka stop lambası 270 derece görüş açısına sahip. Sarmal LED Lamba gece Sürüşlerini daha güvenli hale getiriyor. Foto iletken teknolojisi kullanılan LED farlar enerji tüketimini de minimuma indiriyor.

 

LİTYUM BATARYA

LCD EKRAN

HIRSIZLIĞA KARŞI

LED FAR

PUSH START

SPOR SÜSPANSİYONU

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Reklam
To Top