Connect with us

Motor Delisi

Toprak ve Harun Portekiz’de start alıyor

YARIŞLAR

Toprak ve Harun Portekiz’de start alıyor

toprak-portekizAvrupa Şampiyonası’nda lider durumda bulunan genç sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu, sezonun 5. Ayağında Portekiz’de mücadele edecek.

FIM Avrupa Superstock 600 Şampiyonası’nda bu sezon müthiş bir başarı grafiği yakalayan Toprak Razgatlıoğlu, bu hafta sonu Portekiz’de piste çıkacak.

İspanya, Hollanda ve İtalya’da geleneği bozmayarak birincilik kürsüsüne çıkan genç yeteneğimiz Toprak Razgatlıoğlu, 6 haziran Cumartesi günü Portekiz’de mücadele edecek. Superstock 600 sınıfına en iyi başlangıcı yapan yarışçı olan Razgatlıoğlu, Algarve pistinde kazanıp, rakipleri;

– Federico Caricasulo 11. sırada bitirir veya daha aşağılarda
– Michael Ruben Rinaldi ve Gauthier Duwelz bitiş çizgisini altıncı veya daha gerilerde
– Niki Tuuli beşinci veya daha geride bitirir
– Andrea Tucci yarışı podyumda bitiremez ise

2015 şampiyonluğuna uzanacak.

Kawasaki Pucetti Yarış takımının genç pilotu, genel klasmanda 55 puan fark ile 100 puanla lider durumda.

Superstock600’de sezonun beşinci yarışı 5 Haziran Cuma günü serbest antrenmanlarla start alacak. 6 Haziran Cumartesi günü öğlen sıralama antrenmanları yapılacak. Aynı gün TSİ 19:50’de Portekiz yarışı start alacak.

 

HARUN ÇABUK PORTEKİZ’DE
Avrupa Gençler Kupası’nda mücadele eden genç sporcumuz Harun Çabuk sezonun dördüncü yarışına 7 Haziran Pazar günü çıkacak. Kupada 16. sırada yer alan Çabuk, 5 Haziran Cuma günü serbest antrenmanların ardından, 6 Haziran Cumartesi günü sıralama antrenmanları için pistte olacak. Portekiz yarışı ise 7 Haziran Pazar günü TSİ 17:05’te başlayacak.

hrn_15_380

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : YARIŞLAR

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

Reklam
To Top