MXGP Türkiye
UĞUR MOTORLU ARAÇLAR JAPON BUJİ DEVİ NGK İLE ANLAŞTI - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

UĞUR MOTORLU ARAÇLAR JAPON BUJİ DEVİ NGK İLE ANLAŞTI

MOTO HABER

UĞUR MOTORLU ARAÇLAR JAPON BUJİ DEVİ NGK İLE ANLAŞTI

Türkiye’nin en büyük yedek parça deposuna sahip, sektörün yedek parça ihtiyacının yarısından fazlasını karşılayan Uğur Motorlu Araçlar, Japon buji devi ile anlaşma imzaladı.

1936 yılında Japonya’da kurulan NGK, 80 yıldan uzun süredir kullanıcılarına en yüksek kalite ürünleri sunmayı prensip edinmiştir. Önde gelen otomobil ve motosiklet üreticilerinin orijinal ekipman tedarikçisi olma konusunda lider konumun yanında, F1, MotoGP, WRC başta olmak üzere uluslararası yarışlarda da ürünleriyle takımların gücüne güç katan NGK bujileri, ateşleme sistemlerinde Dünya kalitesini UMA ailesi ile birlikte Türkiye’deki iki teker kullanıcılarına sunmaya başladı.

 

UMA bayiler toplantısında NGK Güneydoğu Avrupa üst düzey yöneticilerinin katılımı ile açıklanan anlaşma, ilk defa yedek parça bayilerine duyuruldu. UMA yöneticileri ile birlikte yedek parça bayilerinin sorularını da bir bir yanıtlayan NGK Güneydoğu Avrupa yöneticileri, uzun yıllar devam edecek, istikrarlı ve sürekliliği olan bu marka iş birliği ile motosiklet sektöründe olan varlığını daha da geliştirmek istediklerini belirtti.

Yorumlar

Continue Reading
Advertisement Indian & Victory
Hoşunuza Gidebilir...

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top