MXGP Türkiye
UMA, 2015 yılı ”Kymco ve Mondial Yetkili Servis Eğitimlerini” gerçekleştiriyor. - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

UMA, 2015 yılı ”Kymco ve Mondial Yetkili Servis Eğitimlerini” gerçekleştiriyor.

MOTO HABER

UMA, 2015 yılı ”Kymco ve Mondial Yetkili Servis Eğitimlerini” gerçekleştiriyor.

kymco

Motosiklet sektörünün Türkiye’deki lider markası Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), motosiklet pazarı lideri Mondial markası ile 2004 yılında sektöre giriş yaptı. 11 yıldır faaliyet gösteren Uğur Motorlu Araçlar, 2014 yılı Temmuz ayı itibariyle de Tayvan’ın en büyük scooter üreticilerinden biri olan Kymco markasının distribütörlüğünü alarak kendi bünyesinde satışına başladı. Uğur Motorlu Araçlar A.Ş distribütörlüğünü aldığı Kymco markasının, yeni kurulan Kymco Yetkili Servis çalışanlarını ve aynı zamanda Mondial Yetkili Servis çalışanlarını 8. Teknik Eğitim programına aldı.

2007 yılından itibaren gerçekleştirilen Yetkili Servis Eğitimlerine bir yenisini de ekleyen UMA, her sene yenilenen marka ve modellere ait ve günümüz teknolojisine dair eğitimler vermeye başladı.

IMG_9439

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını benimseyen Uğur Motorlu Araçlar A.Ş, konusunda uzman teknik kadromuz ile Yetkili Servis çalışanlarına verdiği eğitimlerle, müşterilerimizin servislerimize geldiği andan itibaren motosikletlerine ait tüm ihtiyaçlarını belirleyerek Kymco ve Mondial standartları dahilinde gerekli bakım ve onarımı yapıp, siz kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturarak, güvenli ve keyifli bir sürüş ortamı sağlamayı hedeflemektedir.

Türkiye’deki tüm il ve ilçelerde bulunan Yetkili Servis çalışanlarımızın katılımı ile Aydın-Nazilli’deki tesisimizde gerçekleştirilen eğitimlerimizde, yeni kurulan NetCRM sistemi kullanımı, içeriği ve her müşteriye ait servis profilinin oluşturulması ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınarak sistem üzerinden takip edilmesini konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. NetCRM sistemi ile motosikletlerin garanti süreci başlatılması, bakım, talep ve servis raporlamalarına kolayca ulaşılması sağlanmaktadır.

IMG_9465

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesine yeni katılan Kymco ürünlerinin Enjeksiyon Yakıt Sistemli (EFI) olan modellerinde oluşabilecek arızaların kolayca tespit edilebilmesini sağlamak amacıyla Arıza Tespit Cihazının Kullanımı ve arıza kodları öğretilmektedir. Ve aynı zamanda cihazın kullanımı uygulamalı olarak Yetkili Servis çalışanlarına eğitim sürecince gösterilmektedir.

Kymco ve Mondial Yetkili Servislerinde çalışanlarımızın becerilerinin arttırılması, tamir-bakım-onarım sırasında müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı her daim amaçlayan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş., kurumsal kimlik yapılanması çerçevesinde servis yapılanması, müşteri ilişkileri ve teknik konular başlıkları altında daha kaliteli ve daha hızlı servis sunma konusunda bilgilendirmeler yapmaktadır.

Eğitime katılan tüm Kymco ve Mondial Yetkili Servis çalışanlarına eğitim sonrasında katılım sertifikaları ve teşekkür belgeleri verilmektedir.

IMG_9468

Yorumlar

Yorum Bırakın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top