MXGP Türkiye
Yeni! 2018 Kawasaki H2 Serisi - Motor Delisi
Connect with us

Motor Delisi

Yeni! 2018 Kawasaki H2 Serisi

MOTO HABER

Yeni! 2018 Kawasaki H2 Serisi

Yeni! 2018 Kawasaki H2 Serisi

Dünyanın en hızlı motosikletlerinden birisi olan Kawasaki Ninja H2 serisi 2018 model yılıyla yüksek standartlarda seyretmeye devam ediyor.

Hiper spor sınıfında Kawasaki’yi temsil eden H2, H2 Carbon ve H2R modelleri gerek sokakta gerekse pistte amansız mücadelesini sürdürecek. 2017 model yılına göre çok fazla değişim barındırmayan yeni seride, artış gösteren renk seçenekleri ve mat dokunuşlarla özellikle dış bölümde motosikletin havasına doğrudan bir imaj esintisi oluşuyor.

Ninja H2™ Carbon Ön siparişleri alınmaya başlanan 2018 model yıllı seri performansın standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Sınıfında süperşarj destekli motorun kullanıldığı ilk model olma özelliğini barındıran Ninja H2 serisi korkutan performans değerlerinin çizgisini devam ettiriyor.

 

 

Ninja H2™ Carbon

Üzerinde 998cc‘lik dört silindirli makinenin görev yaptığı H2 ve H2 Carbon’un başlangıç olarak nitelendirebileceğimiz değerlerine baktığımızda 210 beygirlik güç ve 135 Nm tork gibi rakamlarla karşılaşıyoruz. Ailenin en “asabi” modeli olan H2R’daysa paylaşılan bu değerler yaklaşık 305 beygir ile 360 beygir arasında değişiklik gösterirken tork seviyesi 156 Nm‘de konumlanıyor. Elektronik destekleriyle de sürüş deneyimi açısından kendi standartlarında güven veren seride, viraj yönetim fonksiyonu, çekiş kontrol sistemi, kalkış kontrol modu, ABS, motor freni kontrolü ve hızlı vites geçiş sistemi gibi önemli parçalara yer veriliyor. Kawasaki’nin resmi sitesi üzerinden 28.000 dolarlık başlangıç fiyatıyla ön siparişleri alınmaya başlanan 2018 model yıllı Ninja H2 serisinin Kasım 2017’den itibaren ön siparişleri kapanacak.

 

Yorumlar

Daha Fazlası : MOTO HABER

Popüler Haberler

Motomax

Etiket Bulutu

Videolar

MXGP Türkiye
To Top